Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért csodálkoztok, hogy...

Miért csodálkoztok, hogy gödörben van az ország, amikor 50 milliót fizetünk egy jöttment idiótának, akinek annyi a dolga, hogy a TV-ben a parasztságával produkálja magát?

Figyelt kérdés

A gödör helyett inkább a "szar" szót használtam volna, de gyanítom, sok lett volna a moderátoroknak.

Szerintem ez jól szemlélteti, mi itt nálunk a probléma. Idióták vagyunk. Nem értem, hogy képesek emberek ilyen szart nézni, gondolok itt az úgynevezett "Való Világ"-ra nem fogják fel, hogy arról szól ez az egész, hogy beválogatják a világ legprimitívebb parasztjait, akik forgatókönyv szerint adják elő magukat, miközben nézik őket és ettől lesznek gazdagok. Aki annyira hülye, hogy képes ilyen agyhalott tahókat hozzásegíteni egy vagyonhoz, az miért siránkozik, hogy mi megy itt az országban? Miért nem gondoljátok meg, mit néztek? Senki nem kötelez rá senkit. Pár napja az iskolámban a fél osztály elkezdett beszélni róla, egymást túlkiabálva sztoriztak. Erre valamelyik benyögte, hogy mekkora szánalmas az egész. "Akkor meg minek nézitek?"-kérdeztem. "Nem nézzük..."- aha, persze. Azért tudtok róla mindent. Mert a sok hülye birka minden után képes menni és hagyja lebutítani magát.


És igen, én egyszer sem néztem azt a szart. Egyiket se. A Big brother-t néztem anno addig, amíg meg nem jelent a nagy rivális, a " "Való" Világ". Onnantól kezdve nem néztem egyiket se. Csak azt tudom, hogy vasárnap este nem ülhet le az ember tévézni, mert főműsoridőben az a szar megy.


2012. márc. 3. 12:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Sztem akik igatzán nagy bajban vannak ma Mo-n, azoknak eszébe se jut pénzt juttatni bármilyen módon is (pl szavazás) bármelyik kereskedelmi csatornának.
2012. márc. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Úgy unom már ezeket a kérdéséket, ti nem? Ha nem tetszik, ne nézd, és kész. Attól, hogy itt siránkozol, nem fog mindenki véleménye megváltozni. Mindig lesz olyan, aki nézi ezeket a műsorokat.


Ja, és még valami. Amiatt, hogy valaki nézi ezt a műsort, nem kell lehordani. Nem hiszem, hogy attól lesz valaki "rossz" meg primitív ember, hogy ezt nézi.


Van olyan, aki nem nézi, mégis gázabb, primitívebb, alpáribb.

2012. márc. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
El sem olvasom a kérdést, ez az 50 millió nem pénz, illetve semmi köze ennek az államhoz, sőt, ebből csak jól jár az állam, mert kap belőle adót rendesen.
2012. márc. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 cathilina ***** válasza:
Ki csodálkozik, hogy gödörben van az ország?
2012. márc. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
De mindig elmondták, hogy ki ajánlotta fel a főnyereményt, szóval az nem kiadása az Rtl-nek, hanem reklám annak a cégnek, aki felajánlotta nyereményként! Fél éven keresztül minden nap elhangzott, hogy Köki terminál, meg Chevrolet...
2012. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Tényleg rémlik, főleg ez a Köki. De a pénzt az RTL állja, nem?
2012. márc. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem! Felajánlotta a cég. Ezért cserébe minden nap főműsoridőben beszéltek róluk, szóval reklám volt nekik. Még a havi egy milliót is a Köki ajánlotta fel a nyertesnek, még azt sem az RTL fizette!
2012. márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
VV5-be beköltöztek 14-en. Egy (Attila) vitte el a nyereményeket, a többi nem kapott semmit. VVFecó nejének is az RTLKLub fizette a mellműtétet, hogy "szép legyen" az álesküvőn. De mióta kijöttek, nem jár nekik semmi pénz. Ezt a percnyi hírnevet irigyled tőlük?
2012. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!