Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Keddenként már nincs Született...

Keddenként már nincs Született Feleségek?

Figyelt kérdés
MIKOR VANB?VAGY MOST SZÜNETEL?ÉSMILETT A VÉGE HA VÉGE LETT?
2009. jún. 5. 22:40
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
UTOLSÓ RÉSZRŐL LEMARADTAM. MI VOLT BENNE?ÉS HOGYAN HALT MEG EDY?
2009. jún. 5. 22:46
 2/16 A kérdező kommentje:
és hogynézhetem meg az eddigi született feleségeket?
2009. jún. 5. 22:47
 3/16 anonim ***** válasza:
6%

Már van ilyen kérdés.

Szünetelteti a tv2, szeptemberben fog folytatódni.

Még nem halt meg Edie, én is "vártam", de még nem következett be. Ezért is furcsa, hogy most tartanak szünetet.


Innen letöltheted: [link]

Ha ez nem jó akkor keress rá a googleban. Vagy itt az oldalon is ajánlottak már oldalakat, ahonnan mások töltik.

De van valami magyar szf oldal is, azt hiszem onnan is lehet tölteni és leírás is van, hogy mikor mi történt.

A legutóbbi rész számomra nem volt nagy szám, semmi hűdeizgalmas nem volt benne.

2009. jún. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az eddig külföldön leadott utolsó rész az 5. évad 23-24. rész volt. A tv-ben nem tudom hol jár az adás, de az összes rész tartalmát megtalálod itt angolul: [link]
2009. jún. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
A 23:28-as kommentelő linkjére senki ne menjen mert a link megnyit kb 30 oldalt egyszerre.
2009. jún. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

Akkor tanuld meg kezelni a számítógépet, mert nem nyit meg 30 oldalt!

Ellenőriztem, nekem semmi probléma.

Lehet nincs felugró ablak blokkolód és azért történt. Jobb böngészőkben be van építve...

De nem is neked linkeltem be, szóval akkor te ne kattints rá többet.

2009. jún. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Mit hörögsz itt gyerek nekem van rossz böngészőm?Talán nem kéne olyan sz*r oldalakat megadni ahol hemzsegnek a popup-ok.Annyira bírom az ilyen kis dinkákat.....
2009. jún. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Hát még én mennyire bírom őket.......


Amúgy pedig ha nem tudsz egy kérdésre válaszolni akkor fogd be a pofád.

A vitát lezártam tekintem mert csak olyanokkal szoktam vitatkozni, akik viszonylag magas értelmi szinten állnak. Így nem látom értelmét, köszönöm.

2009. jún. 6. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszönöma választ. hogylehet megnézni a videot?mert egyáltalán nem értek hozzá és rányomtam de képeket adott nem videót.
2009. jún. 6. 12:02
 10/16 A kérdező kommentje:
2. válaszólo. akkor a tartalmát találom meg nem a videót? bocs azthittem videót tudok nézni. azsem baj ha angol csak videó legyen nemtudtok olyat?
2009. jún. 6. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!