Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Folytatják a Terra Novát? :/

Skelton kérdése:

Folytatják a Terra Novát? :/

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy mindent rosszul csináltak, bénák színészek, gagyi és ritka dinoszauruszok. Nem értem, miért oltják le így ennyire, nekem tetszett. Esetleg tudna valaki, valami információt? Googlen kerestem, még decemberben mondták, hogy nagyon rosszak az esélyek, de amit legfrissebbek olvastam, hogy januárban még mindig nem dőlt el, hogy folytatják-e. A segítségeteket nagyon megköszönném.
2012. febr. 16. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy szar a minősége nem jelenti azt, hogy abbahagyják, erre mondhatnám példának a Barátok Köztöt.

A CGI-vel nincs baj, sorozatoknak másabb a költségvetésük, mint egy filmnek, ahhoz képest meg jók a dinók.

A színészek tényleg elég középkategóriások, de azért még nézhető.


A kaszáról meg még nem tudni, nézettsége nem a legjobb, és úgy tudom az Alcatraz-on múlik, hogy marad-e (mindkettő FOX sorozat, és a 2 egyszerre valószínűleg nem maradhat).

De még semmi sem biztos.

2012. febr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondom én személy szerint nagyon szeretem és örülnék, ha maradna. Egyéb információ mikor bukkanhat fel? Egyébként hasonló sorozatokat nem tudtok?? (Köszönöm szépen válaszoló)
2012. febr. 16. 19:42
 3/5 anonim ***** válasza:

azért lett keményen leoltva,mert komolyabb sci-fi kalandfilmnek lett beharangozva és keresztényszellemű,életszerűtlen jelenetektől hemzsegő,kiszámítható,kora délutáni családi ifjúsági sorozat sült ki belőle.

ez nem feltétlen jelenthet kaszát,csak annyit,hogy jelentősen más lesz a nézői réteg.

egyébként a látvánnyal gond nem volt,csak ilyen gagyi,szinte már primitív,forgatókönyvet ritkán látni.

2012. febr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Remélem második évadra összeszedik magukat. Ha adnak nekik esélyt csak belehúznak.
2012. febr. 16. 22:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Legkésőbb áprilisban várható valami fejlemény szerintem.


Hasonló sorozatot nem igazán tudok, dinós tudom, hogy nincs másik.

2012. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!