Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV: 37-63 az állás. (Azt...

VV: 37-63 az állás. (Azt hiszem. ) Szerintetek melyik százalék alatt ki van?

Figyelt kérdés

2012. febr. 12. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
37 - Kinga 63 - Sehi
2012. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
98%-ra mondom, hogy 63% sehié, sajnos.. Néztem a neten is, és 2000-800 szavazatra sehi nyert.. Amúgy lehet, hogy Kinga hisztis, meg nem tudom, viszont Seherezádé meg irtózatosan unalmas, és beképzelt, és egyáltalán nem érdemelné meg a nyereményt sem..
2012. febr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: akkor király! :D én Serinek szurkolok.
2012. febr. 12. 21:58
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
Sokan azt mondják, hogy Sehi milyen aranyos, mert nem az a nagypofájú csajszi, mint a többi. De az nem jelenti azt, hogy nem rosszindulatú, mint a többi csaj együtt, mert ha néha meg is szólal, elég egy sunyi, alattomos lány. Ehhez emberismeret kell :D
2012. febr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Na meg egyébként volt az elején az az olasz csávós ügy, hogy mondta, hogy ő csak avval a csávóval volt együtt, ahhoz képest már "összefekszik" egy hónap után Gergővel, meg meztelenkedik, CKM fotózás, meg minden.. Igen.. Tényleg pont annak a kis szüzikének tűnik, akinek beállította magát.. Ők beszélnek, hogy Kinga mindig oda megy, ahol biztonságba érzi magát, hát Seherezádé ugyan azt csinálja, most megint Vera jó lett, előtte meg Eszti jó volt neki, mert másnak nem kellett. Nem csoda, hogy nem szeretik(ték) őt a villában a többiek.. Amúgy Verával nagyon összeillik, ő is mindig azt szokta mondani, hogy "Nekem ilyen nem mondhatsz" Meg "Hozzám beszélsz? Pont te?".. Szóval állandóan csak isteníteni tudja magát.. Jó, Kinga meg állandóan hisztizik.. Visszavehetne már azért.. Na de ha belőle így jön ki a feszültség, hogy jól kisírja magát, végülis már fél éve benn vannak, nem is csoda..
2012. febr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kingáról kiderült, hogy pánikbeteg. Nem véletlenül kérdezte a párbaj alatt Lilu, hogy jól van-e? Jól melléfogtak, beköltöznie se lett volna szabad.
2012. febr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6/7


Jól mondod, teljesen igazad van, de sajna nem arra van igény. Pláne nem az őszínteségre.... Nézz csak szét a való életben! :D

2012. febr. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%-osra gondoltam
2012. febr. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22:55, tudod te egyáltalán, mi az, h pánikbeteg???Sztem nem, úgyhogy légyszi ne irkáld oda minden kérdéshez...
2012. febr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pánikbeteg. Saját apja vallotta be, ezt a családban és iskolában is mindenki tudja Kingáról. Nem tehet róla, de a bezártságtól rosszabbodott az állapota. Az előzetes vizsgálaton (két perc) ez persze nem derülhetett ki róla. Egyébként a VV4-ben VVLászló is ugyanezért került kórházba. Jobban oda kellene figyelni a jelentkezőkre.
2012. febr. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!