Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Most megint 1 hónapig erről...

Most megint 1 hónapig erről lesz szó a tévében?

Figyelt kérdés
Bármi történik magyar emberekkel külföldön (egyiptomi baleset pl), mindig hetekig, már-már unásig ismételgetik tárgyalják a hírt. Most pl. meghalt a két magyar Etiópiában, megint minden reggel, minden este ezt kell majd hallgatni a tévében, a híradóban, a magazinokban, meghívnak majd szakértőket, akik megszakértik a helyzetet, kitárgyalják stb. Ez más országban is így van, vagy csak nálunk magyaroknál? :D
2012. jan. 18. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Feltűnt már, hogy a hírekben mindig ilyenekről csámcsognak? 2 magyar meghalt itt, 3 itt. NA ÉS AKKOR? Mintha akkora szenzáció lenne, hogy emberek halnak meg. De minden áldott nap ez megy, nem is nézek már emiatt soha híradót...
2012. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

máshol is így van ez!



sztem az természetes, h ha van egy ilyen tragédiának magyar vonatkozása, akkor nagyobb figyelemmel kísérik a témát, válaszokat keresnek.


ez picit igazságtalan, hiszen ha nem volna magyar áldozat ez akkor is szörnyű.



de ha megnézed ugyanez van akkor, ha egy gyerek érintettje van egy akármilyen tragédiának


az sokkal jelentősebbé teszi a hírt

pedig egy felnőtt se ér kevesebbet.

2012. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Könnyebben megvan a műsoridő. Csak kicsit átszerkesztik a riportot, és leadják ugyanazt.
2012. jan. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én németországban éltem (és többször kint vagyok mostanság is) ott is ha van német áldozat, sérült valahol a csapból is az folyik!
2012. jan. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
-Németország
2012. jan. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig itthon sokkal többen meghalnak, de amíg itthon egy nap alatt meghal balesetben tíz magyar, külföldön 2, mégis mindenki azzal a kettővel foglalkozik.
2012. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!