Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kit fog Kinga kihívni?

Kit fog Kinga kihívni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sereheredezádét.
2012. jan. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Ha Seherezádét, kiesik.

Ha Attilát, akkor is kiesik.

Péter és Eszter ellen sztem lenne esélye... Igaz h hisztis és idegesítő, de ha nem lenne, mi lenne az összefoglalókba? Semmi...

2012. jan. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Seherezádét,ami nagy hiba.

Tényleg Péter és Eszter ellen lenne némi esélye,de ő ezt nem látja..

2012. jan. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Fecókát kéne vinnie.
2012. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Szerintem nem Seherezádét, mert az túl egyértelmű lenne részéről és remélem van benne annyi, hogy okoz valami meglepit. Nekem Ő a kedvencem és nagyon remélem, hogy Petit viszi ki, mert gusztustalanul sunyi, ahogy a játékot játsza..És ellene szerintem biztos, hogy visszajönne.
2012. jan. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is Péterre gondoltam...

Az igaz, hogy Kinga viselkedése már-már visszataszító, de Péter sunyiságánál számomra egy fokkal jobb, érdekesebb... Szóval őt tényleg kint hagyhatná!

2012. jan. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Miért Cristoffel nem volt benne az összefogllaókba?Ő is egyből kiesett szerencsére.Verát nem hiszem hogy meri,Pétert sem,Attilát sem,Esztert sem szerintem mert hazavágá Eszter,de sztem ez a hülye Kinga még mindig emészti hogy a ringyó barátnőjét Eszter hazaküldte.
2012. jan. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Verán lila kendő van :)
2012. jan. 10. 18:49
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kinga a leggyengéb láncszem :D (az egyik)senkivel nincs esélye.(bár elég érdekes fordulatok vannak ebben az évadban-olyan emberek esnek ki akikre gondolná az ember h szavaznak majd)
2012. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem Kinga a Sorsot fogja kihívni maga ellen.
2012. jan. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!