Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » SZABADIDŐDBEN mivel kötöd le...

SZABADIDŐDBEN mivel kötöd le magad, ha nem internetezel?

Figyelt kérdés
Tippeket szeretnék szabadidő eltöltésére az efféle téli hónapokra. Amiatt, hogy mivel lehetne kiváltani az internetezést?
2012. jan. 8. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Sorozatok, filmek
2012. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is mondom a sorozatokat, filmeket (mozi), illetve én szívesen rendezgetek itthon, meg az állataimmal foglalkozom, vagy valakivel/valakikkel elmenni ide-oda, ha nincs olyan nagyon hideg, akkor akár állatkert, vagy kis erdei séta, hidegebb időben meg beülni egy jó teaházba beszélgetni stb.
2012. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én könyvet írok :) Maximálisan az eddigi legklasszabb hobbim :)
2012. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi mind a 3 választ. De még jöhet több is :-)
2012. jan. 8. 21:47
 5/8 d.pocok válasza:
Én rajzolni szoktam, vagy kártyázunk a családdal (amikor úgy jön ki, h legalább 3-an itthon vagyunk) =D ... kanaszta, römi ilyesmi
2012. jan. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
zenélek
2012. jan. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NASGOL ***** válasza:
Súlyemelésre járok szabadidőmben.Ezzel elmegy az egész telem és szeretem csinálni na meg nem unatkozok.
2012. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

kozmetika, fodrászat, manikűr, fitness terem, mozi, tea/kávéház látogatása

INGYEN:

filmek letöltése netről, séta(jól felöltöztetve), állatokkal való játék, kisebb gyerekekre vigyázni, játszani velük, ház körül rendezgetni(pl.: szoba átrendezése, stb)

VAGY: körülnézel a lakásodban mi az amire van szükséged, mi az amire nincs listázod, és felteszed a vaterára, teszveszre

azon gondolkodsz mi az amin tudsz spórolni, hogyan tudod a fogyasztásodat a lehető legminimálisabbra csökkenteni, stb. és az így fennmaradó összeget mibe tudod "belefektetni"

az akciók figyelése, a szűkös életmódon való gondolkodás is elveszi az időd

VAGY:

járj ingyenes kiállításokra, fotózz, fess, alkoss, kézimunkázz, barkácsolj, írj blogot, ülj le könyvet olvasni, járj el többször a könyvtárba, mixelj számokat (neten sok ilyen DJ program van), vagy retusálj fotókat (szintén sok ilyen program van fenn) Bár...ezek már számítógéphez kötöttek, de jól el lehet velük szórakozni.

Esetleg tervezd meg a nyári nyaralást, a lakás felújítást, stbstb amit csak gondolsz.

Vagy ha nagyon sok a szabadidőd iratkozz be egy nyelvtanfolyamra (sokat érsz vele). Vagy vállalj plusz munkát.Igaz utóbbi nem olyan kecsegtető, de kinek mi a jó... Nem ismerlek.:)

De remélem segítettem ;)

2012. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!