Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy lehetek szinkronszínész?

Hogy lehetek szinkronszínész?

Figyelt kérdés
Iskolákat, amik fél millió forintba kerülnek, ne írjatok, de ha megy egy sorozat és ott van egy 6 éves kisgyerek annak a hangját hogy csinálják, mért nem hiszem hogy a szülei elküldték egy olyan suliba. Én például mit csináljak? L/14
2012. jan. 7. 13:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
először is, a színészek szinkronizálnak. a kisgyerekek is azok, minimum színitanodába járnak. Ha mégsem akkor valakinek az ismerőse a szinkronstúdióban.
2012. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De angol sorozat, amit megcsinálnak magyarul, ott mi a helyzet?
2012. jan. 7. 14:25
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
mármint angolt magyarra szinkronizálják?
2012. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan, köszönöm a segítséged.
2012. jan. 7. 14:30
 5/16 anonim ***** válasza:
hát oda megy a kis színészpalánta a szinkronstúdióba, beáll a mikrofon mögé, a kezébenyomnak egy papírt amin a magyar szöveg van (segítséggel, hogy "most szünet" , meg "mérgesen mondd"), fején fejhallgató, ott megy angolul -így tudja, hogy mikor jön ő- Monitoron meg megy neki, az a jelenet amin az ő karaktere van.
2012. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom és értem, de akkor oda bárki bemehet szinkronszínésznek, engem ez érdekelne.
2012. jan. 7. 14:37
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
nem. a színészek csinálják ezt. te csak úgy nem mehetsz be. a gyerekszinkronszínészek is sima színpadi színészek is. Olyan nincs, hogy valaki csak szinkronizál (nem is igen lehet belőle megélni). Minden szinkronszínész színész. Járj el színitanodába
2012. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Azt azért nem mondanám,hogy bárki. Szerintem is minimum színtanodába járás kell,de egy jó ismerős sem árt. És vannak egyéb szinkronszínész képzések is.
2012. jan. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mind2-nek
2012. jan. 7. 14:46
 10/16 anonim ***** válasza:
26%

Én megírtam a valóságot, de ki is törölték!

Nem írtam semmi trágárat, szóval aki jelentette, megírná miért?

2012. jan. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!