Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Sokan 'nekitámadtak' Fecónak....

Sokan 'nekitámadtak' Fecónak. Szerinted jogos volt? Igazuk volt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy/kettő ember elkezd valakit piszkálni akkor a többi is,tudod az az ovodás szint. Volt is benne igazság is meg nem is. De nem tartom fernek,hogy egy piszkálja és hirtelen "közellenséggé" válik.
2011. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
fecó jó csávó,viszont kingát vihetné már valaki párbajozni
2011. dec. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
nekem nagyon szimpi a Fecó,csak azért utálják őt ,mert a szárnyai alá veszi azt akit kitagadnak
2011. dec. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem igazuk van. Soha nincs véleménye, szerintem nem is tud gondolkozni. ELhiszem, hogy nem rossz ember, és nem rosszindulatból csinál semmit, de hihetetlenül buta. Egy önálló gondolata sincs, mindig azzal ért egyet, akivel épp beszél. Nekem már nagyon rég szemetszúrt, nem tudom, mások, hogy nem veszik észre. Csaba meg Vera is csak azért barátkozik vele, mert helyesel nekik mindenben.
2011. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
nem volt igazuk. Sajnáltam Fecót, mert olyan kis ártatlan, ő igazából soha nem akar rosszat senkinek, a sok hisztis p.csa meg egyszerre nekitámad... szegény köpni-nyelni nem tudott. Mondjuk Fecó tényleg soha nem vállalja fel a véleményét, gondolom, ezzel akarja kerülni a konfliktusokat, amit amúgy megértek, mert én is ilyen vagyok. Nem hinném, hogy azért nem akar veszekedni senkivel, hogy ne legyen soha kiválasztott. Egyszerűen ilyen ember. De ezt az a sok idegbeteg hülye bent nem érti meg.
2011. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!