Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nézte valaki a Tila Tequila...

Nézte valaki a Tila Tequila (MTV) fináléját, kit választott?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Melyik evadot adjak most? Ha az elsot, akkor Bobby-t valasztotta.
2009. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a másodikat peddig Kristy nyerte.
2009. máj. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azert az tulzas, hogy nyert, inkabb balhet kavart. :) De nem akartam leloni a poent...
2009. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jó, hát őt választotta:D
2009. máj. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kristyt???ohhh....milyen balhé? sajna nem láttam a tv-be mert itthon nincs MTV , csak koliba....mi volt?
2009. máj. 20. 17:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez mar a masodik szeria volt. Egy pasi (vmi Bo vagy ki) maradt a vegere, meg Kristy. Ugy ment a finale, hogy Tila egyenkent beszelt veluk, eloszor a pasival, megmondta neki, hogy nem ot valasztja. Pasi konnyek kozott tavozott. Majd jon Kristy, latszik, hogy izgul, Tila mondta neki, hogy ot valasztja. Kristy elkezdett bogni, meg martirkodni, hogy o ezt nem tudja megtenni, mert nem biztos az erzeseiben, o erre nem kepes, stb.


Erre Tila is elkezdett bogni, majd elkuldte Kristyt, aki bogve lelepett, otthagyva a masik bogo felet..bonyolult ez. :D


Utana volt ugye ez az egyesito show vagy mi, amikor talalkoznak a szereplok a studioban. Itt az ominozus jelenet ota most talalkozott eloszor egymassal Tila es Kristy. Tila megkerdezte, hogy miert tette ezt vele, Kristy jott a szokasos "nem voltam felkeszulve erre" dumaval. Aztan hogy, hogynem hirtelen mar ott tartottak, hogy egymast tullicitalva ropkodtek a szitokszavak, melyek kozul a "you fuckin bitch" meg enyhenek szamitott. :D Jol osszebalheztak. Azota nem tudom, kibekultek-e, de szerintem ez az egesz ugy meg volt rendezve, mint a Baratok Kozt.

2009. máj. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem is teljesen meg van rendezve az egész, am meg régen a nagyŐ is baromság volt.. ez is az, de itt jó a csaj :D
2009. júl. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a show akkora oltári nagy f*szság, hogy hihetetlen. Versenyezhetne a Mónika show-val.
2009. aug. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
és azt tudja valaki h Bobbyval mért nem jött össze neki? Mért szakítottak?
2009. aug. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!