Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Volt már olyan h pont benéztél...

Volt már olyan h pont benéztél élőben a villába amikor vmi lényeges dolog történt? És azt az összefoglalóban nem teljesen mutatták, és kihagytak fontos részeket?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon szoktam nézni az online adást,ezért ilyet még nem nagyon láttam.Viszont olyat igen hogy egy vita volt és az összefoglalóba úgy tűntették fel mintha az adott személy észérvekkel "legyőzte" volna a másikat,pedig a másik reagált arra amit mondtak neki,de azt már nem rakták bele..Ez így elég gáz..
2011. dec. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem nagyon szoktam nézni az online adást,ezért ilyet még nem igazán láttam.Viszont olyat igen hogy egy vita volt és az összefoglalóba úgy tűntették fel mintha az adott személy észérvekkel "legyőzte" volna a másikat,pedig a másik reagált arra amit mondtak neki,de azt már nem rakták bele..Ez így elég gáz..

Bocsi ha kicsit zavaros lett,azért remélem érthető.

2011. dec. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem lett zavaros értem mit mondasz, és ez tényleg eléggé kivan forgatva a nézőknek
2011. dec. 25. 21:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt sose rakják bele amikor totál bebasznak, össze vissza esnek és fetrengenek.
2011. dec. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ! Van amikor élvezhető a stream, van amikor szinte semmit sem lehet látni, mert folyton szünetel a közvetítés!
2012. jan. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nállam olyan volt, hogy mondjuk történt valami du és amikor láttam olyan éjfél körül az online adást akkor ott beszéltek arról, de az összefoglalóban először az ment le ahogyan a nyugiban beszélnek, és aztán a történés ami volt. Szóval felcserélték az idősávot...
2012. jan. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan feladatok, amelyek nem kerülnek be (valószínűleg időhiány miatt) az öf-be. Máskor (pl. ahol minden szereplő tesz valamit egymás után) és csak ca. a fele kerül be az öf-be. Sajnos ezek eléggé meg vannak szaggatva, de azért sokszor láthatóak.
2012. jan. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!