Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szoltok az Arenaban...

Mit szoltok az Arenaban tortentekrol, VV5?

Figyelt kérdés
Arra gondolok amit peti es atila tettek,megint....
2011. dec. 22. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Ők 3an jutottak tovább, becsületesen...

hogy hármuk közül, Kingának adták DIREKT, azzal semmi probléma nincs mert megengedett a taktika az Arénában...

2011. dec. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs problémám azzal hogy taktikáztak, inkább azon lepődtem meg hogy Kinga tényleg ennyire idióta, hogy teljesen nyilvánvalóan csalással lett övé a lila kendő ő meg úgy örült neki, mintha véres verejtékkel szerezte volna meg azt.


Tuti személyiségzavaros az a nő. A hisztériáival meg kb olyan mint VV4 Éva, csak fiatalabb kiadásban.

2011. dec. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
am sztem igy se ugy se szerezték volna meg a lila kendőt ha nem bóhóckodják el akkor sem, mert Kinga ügyesebb volt tőlük, ez a összefoglalóban is látszott h jobban megy neki az a táncos feladat...
2011. dec. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Engem eléggé zavart, mert én, személy szerint szívesen néztem volna másokat, ahogy táncolnak, és nem hülyéskedik el az egészet. Csabát különösen jó lett volna látni, mert szeretem nézni, amikor táncol, számomra az nagyon szórakoztató :) nagyon unom már, hogy attila meg peti minden játékot elrontanak azzal, hogy taktikáznak, vagy nem hajlandóak normálisan csinálni a dolgokat, és mindig ezt kell nézni, ahelyett, hogy azt mutatnák, hogy mások csinálják normálisan a feladatokat (gondolok itt most az iskolahétre pl)
2011. dec. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Ez a tánc vagy minek nevezzem mutatja legjobban az önbizalomhiányukat! Próbálják leplezni a bénaságukat, nem akarnak beégni és nem igaz hogy ezek még mindig ott vannak miközben mindenki utálja őket, a játékosok is és a nézők is! RTL megtalálta a tipikus 2 embert aki miatt érdemes NEM nézni a VV-t...
2011. dec. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Nem értem mi bajotok van. Becsületesen nyertek az első feladatban, aztán eldöntötték, hogy Kingának hagyják a kendőt. Ezzel mi a baj? Ha harcolgatk volna érte, akkor meg azért lennének szemetek, mert nem hagyták Kingának. Nem jó nektek semmi. Szerintem rendesek voltak, hogy meg se próbálták megszerezni, hanem átadták neki. És annak mi értelme lett volna, hogy próbálkozzanak kamuból? Akkor meg az lenne, hogy nem őszinték és megjátszák magukat. Bezzeg Csabika meg Fecóka biztos nem adta volna át ilyen könnyen Kingának a győzelmet, de igen, ők a jók, Attiláék meg a rosszak...
2011. dec. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Na annak üzenem, aki Csabát vagy mást nézett volna Attiláék helyében.

Arra nem gondoltatok, hogy ahhoz, hogy más álljon ott, ahhoz az kellett volna, hogy tovább jussanak? Ha nem szórakozzák el, hanem komolyan veszik, és úgy nyer Kinga, TI AKKOR SEM LÁTTATOK VOLNA SENKI MÁST TÁNCOLNI, úgyhogy elég gyenge ötlet erre hivatkozni. Ezt Seherezádénak is üzenem :D

2011. dec. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!