Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért vannak cigányok minden...

Miért vannak cigányok minden nap a Mónika-show-ban és újabban a Joshi Bharat-ban is?

Figyelt kérdés
Nem unják még? Erre van igény?
2009. máj. 18. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Én is cigány vagyok de esküszöm megutáltam őket. Hogy lehetnek ilyen alpáriak pár 10 ezer forintért? Szégyenlem magam miattuk...
2009. máj. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Értelmes ember pár ezer forintért nem teregeti ki a családi szennyest.Megélhetési szereplés:))))
2009. máj. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
egyesek ennyire rászorulnak a pénzre... no comment
2009. máj. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ma a buszon teljesen véletlenül ötlött belém a válasz, pedig nem is gondolkodtam rajta. :D Sajnos látom, már írták előttem, de azért én is leírom.

Ezekben a műsorokban nem "valódi" embereket szerepeltetnek, hanem színészeket. Volt, hogy pár ismerősömet hívták is, hogy nem ismer-e embereket, akik szerepelének ezekben a műsorokban. Szánalmas dolog, de ez mindegy. Míg a tisztességes fehér ember munkával keresi meg a kenyerét, addig a cigányok a lehető legegyszerűbb módszereket választják erre. Segélyek, stb, és a tévé is ad nekik egy remek lehetőséget ezeknek a műsoroknak a képében. Ez is szánalmas.

Persze általánosítottam, mert nyilván tisztességtelen magyarok, és tisztességes cigányok is vannak, de nem ott.


És sajnos igen, van rá igény, a nép ezt kajálja. Én sem értem, de így van, különben nem adnák, nem érné meg nekik. Engem ha bezárnának egy szobába, ahol 24 órában Mónika show megy, biztos megőrülnék... :D

2009. máj. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Pénz beszél...
2009. máj. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mind a két műsor egy vacak! Amikor már verekedni kezdenek, látszik, hogy előre meg van írva a forgatókönyv. Az igénytelenség magasiskolája.Különben is, hogy is lehetne bárki életét 15 percben megoldani? :S
2009. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
micsoda szag lehet a stúdióban... :D:D
2010. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó XDXD
2010. márc. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
en mar szinte mindig csak azokat latok benne. miota csak ok vannak nem szoktam nezni csak akkor latom mikor keresgelek valami jo musort. sz@r lett mindketto. elrontottak a szep szajukkal. meg a viselkedesukkel
2010. ápr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja de a musor sem jo, mer mindig annyiban maradnak h majd beszeljetek meg. ezzel, hogy elmeselik orszag-vilag elott a gondjaikat, meg verekednek, csunyan beszelnek egymassal, meg nem ldodik meg semmi
2010. ápr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!