Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak engem irritál Eszter a...

Csak engem irritál Eszter a villában?!

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 21:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Engem nagyon irritál. Nagyképű, ostoba, közönséges nőszemély. De az zavar a leginkább, hogy a magyarokat ilyen könnyen lehet manipulálni, átverni. Valaki elvégezett egy egyetemet, egyből el vannak ájulva tőle, hogy jaj, inteligens meg művelt. Dehogy az! És még ha az is lenne, ez akkor sem Vágó István műsora, ahol az számít. Ott se nyerte meg sneki a fődíjjat csak mert jófej és szórakoztató volt. Hát akkor itt se nyerje meg valaki, csak mert van egy diplomája. Szánalmas.
2011. nov. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%
Szóval inkább irritál titeket egy egészséges önbizalommal ellátott nő, mint egy Kinga, akinek ömlik a szenny és a rosszindulat a szájából? Gratulálok.
2011. nov. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%

"Nagyképű, ostoba, közönséges nőszemély"


Szerintem meg inkább az a gáz, hogy páran elnézik pl. a Kinga vagy Dya ocsmány viselkedését és hülyeségeit, csak azért mert " jó nők". Eszter sem szimpatikus, de mérföldekkel normálisabb, mint bármelyik csaj benn.

2011. nov. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 cirmos62 ***** válasza:

Engem is erősen irritál és inkább néztem volna továbbra is Shadit a műsorban, mint őt. Ha nem mondják, nem hinném el róla, hogy ügyvéd. Sem az érettsége, sem pedig értelme nem tükrözi ezt. Nem csinál túl jó reklámot az ügyvédi irodájának a viselkedésével, én biztos nem hozzá mennék, ha ügyvédre lenne szükségem. Sunyi, alattomos, köpönyegforgató, és sokszor nagyon gyerekes a viselkedése, és bizony sokszor ő is nagyon közönséges. Eleinte sajnáltam, mikor az egész villa őt támadta, de utána szépen bemutatkozott.

Ez persze nem jelenti azt, hogy Kinguci királylányt nem rühellem legalább ennyire.

2011. dec. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Királylány:D inkább boszorkány
2011. dec. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!