Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Valóvilágban szereplő...

A Valóvilágban szereplő Pétert miért nem szekálja senki a súlyával?

Figyelt kérdés

[link]


:D


2011. nov. 17. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Huuh, amikor nyitott köntösbe jár-kel és csak úgy reng a gyomra, meg csöcsei...ha kellemes karaktere lenne, akkor valami kompenzálná ezt, de nem, amilyen kívül, olyan belül.
2011. nov. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kép!!!!!


Azért nem szekálják, mert ez Magyarország, itt a nőket szokás megszólni/leszólni. Pl.múltkor voltam egy rendezvényen, társaságban ott is a hölgyek külalakját kritizálta egy igazi vértahó, dagadt "férfi".

És ezt természetesnek veszik a családokban is, amikor hugom cardiozott, pocakos jóapánk mindig csesztette, hogy "zabál", "disznó"-egy 50 kilós leánykát!

Nem hiába nincsen a magyar nőknek (és itt most nem az arrogáns tinicsajokról beszélek)önbecsülésük.


30/Ff

2011. nov. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek. Az a mai tendencia, hogy a nő tökéletes kell legyen, másképp nem talál pasit, elhagyja a párja, megcsalják. Ha egy pasi kövér, az fel sem tűnik.
2011. nov. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Ezt a nős-pasis dolgot egyáltalán nem lehet így általánosítani.


Nem csak kövér pasikból és tökéletes nőkből áll a világ.


Igenis vannak pasik akik adnak magukra, jól néznek ki, stb, és ugynígy vannak nőkből is szebbek és csúnyábbak.


A mai tendencia sem az h "jajj szegény lányt dobják mert nem tökéletes"...ez mindig kétirányú, és egyénfüggő dolog, ugyanúgy dob egy lány egy pasit is másik pasiért, ahogy egy pasi egy másik lányért....sőt eddig pont hogy több nőt láttam aki egy hírtelen felbukkant pasi miatt dobott 1-2 éves kapcsolatot is.


ez az önbecsüléses dolog is olyan, hogy van aki világéletében jól nézett ki, és csak bókokat kapott, mégsem érzi tökéletesnek magát. Meg vannak olyanok akik csúnyák és mégis tele vannak önbizalommal, és soha senki nem cseszteti ezzel őket hogy "jajj de csúnya vagy", mert emberileg nagyon ott van.


Meg van aki tudja kb hogy néz ki, és hogy így milyen embert tud "megszerezni"...más meg lehet akármennyire taszító (nem is külsőre, inkább belsőre), akkor is mindig a "nagy ő"-t fogja várni.


Lényeg a lényeg, hogy nem lehet általánosítani hogy csak a nők vagy csak a pasik...egyik sem jobb a másiknál.

2011. nov. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha az a csillag nem lett volna ott a képen... PFFFÚ :D

Én nem szekálok senkit a súlya miatt, mert az magányügy, de ha már Esztert tehenezik, akkor Petit is nyugodtan gúnyolhatnák, nem értem miért nem... Talán tartanak tőle...

2011. nov. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig Péter sokkal rosszabbul néz ki férfiban, mint Eszter nőben! Olyan, mint a kis gömböc:D És a feje is egy tekegolyóra emlékeztet... És még a stílusa is rossz.
2011. nov. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert a férfiaknál nem számít rossznak ha macis teste van,bár szerintem nőknél sem feltétlen,dehát ilyen világban ékünk:)
2011. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én se értem h Esztit bántották

Pétert meg nem:P

2011. nov. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!