Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki az, aki a legellenszenveseb...

Ki az, aki a legellenszenvesebb szamotokra a VV5ben jelenleg?

Figyelt kérdés
Egy szemelyt mondjatok.En Petert utalom a legjobban.
2011. nov. 3. 12:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

najó elolvastam a kérdést, és gondoltam én is "beszólok" :P

aki ezt írta: "Mi értelme van egy ilyen kérdezős oldalnak, ha egy kérdésre csak egy nézőpont szerint lehet válaszolni? " - már bocs, de a - túlzással - halomnyi megnyilvánulásod nem adott választ a feltett kérdésre. szerintem ez az oldal arra való, hogy válaszoljanak A KÉRDÉSRE. ilyen értelemben, igen is irritálóak a megnyilvánulásaid, holott én sem vagyok tv zombi. de ha neked nem tetszik, hogy valaki erre "izgul" hát "huzzáá innen" már bocsánat.. a kérdésre nem válaszoltál, nem kell kommenteken át ráznod a láncot. őket érdekli, téged meg.. igen is az motivál hogy beleszólhass a nagy igazságoddal. csak tudod nem nagyon érdekli a vv nézőket.. hidd el


Nekem Péter a legellenszenvesebb. :P

2011. nov. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Én meg lesz*rom,azt is,ha forgatókönyv szerint megy az egész műsor,meg azt is,ha előre elvan döntve,hogy ki viszi el a fődíjat.Szavazni nem szoktam,tehát az én pénzemből nem gazdagszik meg senki.Mindezek ellenére szeretem nézni a műsort,mert engem szórakoztat.Ilyen alapon egyetlen mozifilmet sem kéne megnézni,met úgyis tudjuk,hogy az nem a valóság és az egész forgatókönyv alapján megy.Én nem veszem ennyire komolyan ezt VV dolgot,egyszerűen csak azért nézem,mert engem szórakoztat,ENNYI.

Egyébként nekem is Péter a legellenszenvesebb.

2011. nov. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 alkesz éva ***** válasza:
100%
Péter
2011. nov. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Kosz, h megvedtetek, tok aranyosak vagytok:-)

Hat, ugy latszik, h mindenki petert utalja a legjobban.Biztos azert fel annyira kimenni parbajra, mert sejti, h mindenki utalja a ketszinusege miatt, es abban a pillanatban kiesne.

2011. nov. 7. 21:21
 15/22 anonim ***** válasza:
RTL Klubb
2011. nov. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

1.legellenszenvesebb:eszter

2.vera

3.shadi

4.seherezádé

5.péter....................

2011. nov. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

1. Eszter

2. Vera

3. Seherezádé

4. Fecó

2011. nov. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Természetesen Kingucit!
2011. nov. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Mind, nem is nézem.

Ők nem normláis emberek, nem is tudják milyen az igazi élet. Fogalmuk sincs, mit jelent az, hogy kemény munka, hogy dolgozni hogyan kell, nem tisztelnek senkit, csak magukkal törődnek. Ez ma Magyarország.

2011. nov. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Utolsó, még jó, hogy te ennyire ismered, hogy milyenek, hiszen nem is nézed :)


A kérdésre válaszolva: Kinga

2011. nov. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!