Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Hupikék Törpikékben a...

A Hupikék Törpikékben a törpöknek ki az anyjuk?

Figyelt kérdés

Itt van unokatesóm, és mondta, hogy van törppapa, de hol a törpmama? :) számomra ez egy elgondolkodtató kérdés. Tudtok erről valamit?

Vagy törppapa volt a béranya? :P Aztán nála maradtak? :D


Bocsánat, ha hülyeséget kérdezek, látszik nem vagyok nagy mesés!


2011. okt. 31. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Törpmama...:) Ez aranyos.

Amúgy jó a kérdés, bár hazudnék, ha azt mondanám, tudom a választ. Amúgy arra sem emlékszem, hogy Törppapát akár egyszer is konkrétan az apjukként említették volna a többiek...

Ez olyan dolog, hogy pl. Törppicúrral kapcsolatban sem említik, hogy kik a szülei. Talán szimplán a gólya (a Kelep?) hozza őket.:)

2011. okt. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Amúgy a hupikék törpikék 3D-ben Törpilla mindig "papázza" és onnan gondoltam, mert ugye sok helyen az anyát apát mamázzák/papázzák. És innen jött :)

Jajj és köszönöm a válaszod :)

Vannak ilyen "az élet nagy kérdései" Nálam :)


14/L

2011. okt. 31. 11:07
 3/5 ava87 ***** válasza:

Törpicurt Hókuszpók "készítette" :)

Amúgy asszem Törpillát is.

Ja, itt is írják: "Eredetileg 99 törp élt Aprajafalván Törpapa vezetésével. Az idők folyamán azonban még nagyon sok törp csatlakozott hozzájuk. Például Törpilla a törplány, akit Hókuszpók teremtett boszorkányitalokból"


De itt olvashatsz sokat a szereplőkről:

[link]

Az anyjukról viszont semmit nem találtam.

2011. okt. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a törpöket a Kelep a gólya hozza:))Törpillát (és Törpirit is asszem) pedig hókuszpók teremtette
2011. okt. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Törpilla elmehet New yorkba
2016. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!