Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi az hogy az Ikrek már...

Mi az hogy az Ikrek már megint továbbjutottak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én sem értem ,nagyon rosszak..........
2011. okt. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Nem tudom, ezen én is elmélkedtem, de nem tudtam rá a választ. :)
2011. okt. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Rendesen felháborodtam ezen az este... Nincs füle a magyar népnek.
2011. okt. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg nincs. Elég, hogy kis ártatlanok meg szépek meg aranyosak. Ennyivel le lehet venni őket a lábukról.
2011. okt. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb ők fognak kiesni. Aranyosak, de semmi fantáziát nem látok bennük. A mostani mezőnyben, akik tökéletesen, tisztán énekelnek: Apolló23, Bagosi Alexa, Kocsis Tibor, Kováts Vera, Muri Enikő, Rocktenors, Tarány Tamás.

Muri Enikőnek nagyon szép, tiszta a hangja, de engem a nő irritál, Kocsis Tibor és Tarány Tamás nálam a nyerő.

2011. okt. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
en mar multkor haza kuldtem volna oket,szerintme nem is aranyosak csak jo pofizni akarnak de meg az se sierul nekik,egyutt se tudnak normalisan enekelni pedig ''ikrek''
2011. okt. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
BORZALMASAK!!! ezek csak azért jutottak tovább, hogy az xfaktor reklámjában legyenek ikrek is (: hisz az olyan cukcsi........
2011. okt. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már akkor hamisak voltak, mikor a magas hangot kiénekelték az elején. A zsűri is olyan nyápic, inkább amerikai zsűri kéne, azok megmondják a tutit, még ha fáj is. Itt meg Keresztespók folyton bőg, Feró csápol, Malek játssza a szigorút, Geszti édesezik... az Ikrek kritikájánál sosincs több, minth szépek vagytok, aranyosak, cukkerek...:S
2011. okt. 23. 12:25
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs füle a magyar népnek."

Valaki még ebben az illúzióban él, hogy az ilyen showműsorokban a közönség dönt a verseny alakulásáról?


Inkább az kész, hogy ez tényleg a készítőknek égő, hogy van egy gyenge produkció és el kell játszani a mentoroknak, hogy "ugyan próbaszaga volt", de milyen cukik vagytok, jobb lesz ez még! Ha meg végképp sz*r, akkor csak: "szépek vagytok!" ennyi.

2011. okt. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi az hogy Demes Tomi meg Gyurcsík Tibi kiesett az Ikrek meg a Rocktenors, Lil C még mindig bent van?!


Hajrá Kocsis Tibi!

2011. okt. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!