Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tarány Tamás! Mi a véleményete...

Tarány Tamás! Mi a véleményetek róla? Kit nem szerettek az X-Faktorban?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 21:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a KÜLSŐ a fontos, akkor tessék, gyűjtse össze a Retek az összes luxusprostitr és chippendale fiút és tátikáztassa őket! Geszti marha, Keresztes pedig nem is néz ki nőnek.
2011. okt. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyat jó hangja van, és nagyon szimpatikus:) Remélem ő nyeri meg! Tudom, hogy mindenki el van szállva Gergőtől, ő is nagyon tehetséges, de van valami ami zavar a hangjában, én sem tudom mi...
2011. okt. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
tiszta aranyos és tehetséges!!:)
2011. okt. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül Tamás nem énekelt hamisan, de a többiek igen. Hajrá Tamás!
2011. okt. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Imádom őt Gergővel együtt :) nagyon jó hangja van és tehetséges, szerintem finalista lesz. és az ikreket nem nagyon csíptem de szerencsére már most ők estek ki.
2011. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

szia!

én ismerem személyesen is régebbről


nagyon kedves és tehetséges pasi

és isteni a humora!!

sztem ő sose fog elszállni magától

2011. nov. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!