Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az x-faktora csak állójegyet...

Az x-faktora csak állójegyet lehet venni, ülőt nem?

Figyelt kérdés
És ha lehet ülő jegyet is venni azt hol tudom megrendelni?
2011. okt. 17. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
rtl honlapján elvileg kint vannak részletek, vagy jegyárusnál nézd meg(tickerpro meg társai)
2011. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem, hogy tavaly akartunk menni, aztán azért nem mentünk, mert csak állóhely volt..:/ Mármint, hogy ülőt egyáltalán nem lehetett venni, mert ott csak rokonok ülhettek, és a Csillag Születiknél is ez volt a helyzet, hogy a színpad előtt csak rokonok ülhettek, viszont ott már volt külön ülőhely. Egyébként szerintem várd meg az évvégét, és menj el akkor a nagy koncertre, lehet, hogy még nagyobb élmény is lesz akkor, mivel már teljes mértékben megvannak a kedvencek. Mi is voltunk tavaly, és jó volt, igaz azóta nem hallok..:)
2011. okt. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

En epp tegnap neztem utana es ugy dontottem, hogy nem megyek el.

ERdekelne, de ilyen feltetelekkel csak ugy mennek, ha ok fizetnenek nekem es nem en nekik (es ezert en nem 5000 forintot kernek, attol tobbet). :)


Kicsit olyan erzese van az embernek, amikor a felteteleket olvassa, mintha nem o vasarolna meg egy jegyet, hogy szorakozhasson, hanem mintha munkat vallalnek azert, hogy masok jol szorakozhassanak.


- 5 oraig oda kell erni, egy perc keses nem lehet, kulonben mar nem engednek be. Ez meg OK.

- leulni semmilyen korulmenyek kozott nem szabad (remelem a rosszullet ezalol kivetel)

- vallalni kell, hogy 5 oran keresztul fixen ott allsz

- szuneted csak a reklamidonel van, max 3-4 perc, egyebkent a studiot elhagyni nem lehet. (azaz 5 oran keresztul ne pisilj, mert biztos, hogy abban a 3-4 percben nem jutsz be a mosdoba)

- kovetni kell a szerkesztok utasitasait


Magyarul 5000 forintot fizess, hogy statiszta lehess.

Szuper. :D

2011. okt. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :D Hát akkor erről ennyit mert 5 órán keresztül biztos nem fogok állni.:/Valószinű, hogy az lesz amit javasoltál és megvárom a nagy koncertet :)
2011. okt. 18. 15:58
 5/7 anonim ***** válasza:
De ezt én nem értem.. mikor mondjuk mutatják a zsűrit és a közönséget, akkor is lehet látni, hogy sokan ülnek. Akkor hátul már állnak, vagy mi?
2011. okt. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tegnap 22:19 :

Nem hiszem, hogy ennyire komolyan vennék a dolgokat. Mi voltunk Csillag Születiken, és semmi baj nem volt abból, hogy nem pontosan jöttek az emberek. Ezt azért írják csak ki, hogy ne az legyen, hogy az emberek adás előtt 10perccel beesnek, mert akkor tiszta káosz lenne. A vc-zésről annyit, hogy nálunk pl. meg volt szabva, hogy az első szünetbe főképp a gyerekek menjenek, utána az ennyi meg annyi kor közöttiek, és így nem volt olyan nagy káosz. Az igaz, hogy követni kell az utasításokat, például azt, hogy mikor kell tapsolni. Figyelni kell, hogy mikor kezdődik az adás, visszaérni addigra. Nálunk volt olyan, hogy valakik nem értek vissza, és akkor az ott dolgozó emberek ültek le gyors a helyükre. Ez nekem tök fura volt, ugyanis nem lehettek szabadon ülőhelyek. Én egyébként nem bántam meg, hogy elmentem, mert láttam így az adást, és teljesen más, mint otthonról nézve. Egyszer nem árt kipróbálni. Persze azért 5órát én se állnék..

2011. okt. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez hülyeség.. :) Én is voltam tavaly októberben az első élő shown.A jegyeken az áll,hogy 2 órával a műsor előtt kell érkezni de ezt senki sem tartotta be!! A stúdióba adás előtt 20 perccel engedtek be,3x felvették a közös produkciót utána még kipróbálták a mikrofonokat és indult a show.Az igaz,hogy megvan szabva h mikor kell tapsolni. Ülőhelyet csak hozzátartozók és olyan emberek kaphatnak,akiknek valami ismerőse a shown dolgozik. Viszont ha állójegyed van is letudsz ülni egy hosszú valamire ami inkább egy támaszkodó. WC-re is kilehetett menni de csak 5 percre és csak annak akinek nagyon fontos volt. 5 perc után bezárták az ajtókat és csak a következő reklámkor engedtek vissza.
2014. szept. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!