Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek róla?

Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Csak szerintem iszonyat idegesítő? Alapjába a személyiségét bírom..Meg még a hangját is mert olyan különleges de azt a beképzeltséget....Hát valami hihetetlen.Olyan krva idegesítő:D Nem értem Ő mit keres az élőshowba...Csaj vagyok és nem azzal van bajom hogy félvér mert én leszrom milyen ha jó hangja van és tehetséges akkor oké.De ez.....


http://www.youtube.com/watch?v=iC6X0b9_yug&feature=related


2011. okt. 11. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
:) Szerintem nem marad sokáig ebben a kategóriában a kérdés, de amúgy: idegesít engem is. Tegnap írta valaki az origón, hogy kappanhangú műmájer, vagy valami ilyesmi. Nekem a személyisége sem jön be, de hát... ez a mentorok versenye is, látszik...
2011. okt. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
hát tőle 1000x jobb énekesek vannak.szerintem hangilag az egyik leggyengébb. azért van bent mert tud színpadon mozogni . sokaknak ez kell. az meg már a másik h mennyire el van telve magától. kíváncsi vagyok meddig jut.
2011. okt. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
én is utálom a stílusát. meg azt is, hogy a tánccal akar továbbjutni, nem a hangjával. szerintem csak a show miatt rakták be az élő műsorba is, mert vele kevesebbet kell majd foglalkozni a tánctanárnak. de szerintem az első körök egyikében kiesik.
2011. okt. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=ht5pq4IZgIw


Itt egy másik:D Ez még dúrvább:D

2011. okt. 11. 14:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Pedig nekem ennél az első adásnál iszonyats szimpatikus volt!! Ő volt az egyik fav.:D De most..hát..:P
2011. okt. 11. 14:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tetszik.

A lányok meg egyenesen idegesítő, ahogy vinnyognak.

2011. okt. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szar.
2011. okt. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nagyon ronda hangja van, nekem nagyon nem tetszik. Magamutogatós ripacs a gyerek.
2011. okt. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!