Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nézem a Győzike showt?

Miért nézem a Győzike showt?

Figyelt kérdés
Utálom, győzikét is, az egész pereputtyával, az undorító ízlésficamos házával, berendezésével együtt, a stílusukat, azt hogy mennyire mélyen buta az az ember, mégis nézem azt az átkozott műsort a tévében, de csak bosszantom magam rajta, de mégiscsak nézem?! Miért van ez? Más is van így??
2009. ápr. 28. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Hát, én nem szoktam nézni olyan műsort, ami sem nem tetszik, se nem élvezetes, se nem tanulságos a számomra...

Ha nézek valamit, annak konkrét oka és célja van.

Pl: tanulni akarok belőle,

szórakozni akarok tőle,

időmet akarom kevésbé haszontalanul eltölteni,

összehasonlítani akarom más műsorral,

írni akarok róla (pl dolgozatot, vagy akármit),

véleményt akarok alkotni róla...

Haszontalanul nem nézek semmit.

Ha nálad ez áll fönn, ha semmi haszna nincs, még annyi se, hogy egy jót röhögj rajta, akkor

kapcsold ki a tévét, vagy kapcsolj másra, vagy írj róla egy nagyon erős kritikát, és máris lesz értelme annak, hogy bosszankodva végignézed. :)

2009. ápr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Igen én is. KÉpzeld én a mónikasóval vagyok így. Vmelyik nap is tátott szájjal lestem, hogy az undorító cigány némberek egymásnak estek. Nem tudom miért lehet ez, szerintem ettől mi még nem azonosulunk velünk, nem vagyunk műveletlen, tanulatlan, tuskó parasztok, szerintem az van, hogy pl nekem a 12 órás szellemi munka és hajtás után nincs kedvem politikai vagy tudományos eszmefuttatást feldolgozni..Persze nem rendszeresen nézem, csak ha épp ott a tévé , bekapcsolódok.
2009. ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Hát nem tudom... valahogy egyik se illik az általad leírtakra nálam :) na nem úgy szoktam nézni, hogy semmi dolgom nincs és CSAK AZÉRT ülök le tévét nézni, hogy a győzikét nézzem, általában ilyenkor eszek vagy mosogatok vagy sütöm a hajam (ja, csaj vagyok :D) de ahogy a második válaszoló is írja, én is tátott szájjal képes vagyok végignézni és csak hüledezek hogy hogyan lehet ennyire dicsáktuskó egy ember :D semmi haszna nincs hogy nézem. Okosabb nem leszek tőle, az ízlésemet nem javítja, nyelvi szempontból romboló, szóval nem tudom... keresem a választ még :D


Második válaszoló: nah a Maúnika az a só, amiért meg képes vagyok külön leülni a tévé elé, de arról konkrétan tudom hogy azért nézem mert szórakoztat :D főleg mostanában, amióta bejött a joshi a kettesen, az rtlen csak replikás koszos cigányok vannak, akik ütik vágják egymást, és én ezeken olyanokat röhögök mint állat... kedvenc részem, ha nem láttátok még, nézzétek meg, valami egészen szenzációs:

http://www.youtube.com/watch?v=92vedqgHM-c&feature=related

Nah itt a döbbenet ül ki az arcomra és a végén már kínomba röhögök rajta.

De azért milyen hihetetlen, hogy minden szemét műsort eltudnak adni, még az olyanoknak is mint nekem, akik aztán tényleg utálják ezeket de mégis nézik...

2009. ápr. 28. 13:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

akkor meg ne törődj vele, nézed és kész. :D Én az Esmeraldával voltam így anno :P

ez a mónikasó meg tényleg brutális...

2009. ápr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen szórakoztatnak a primitív, iparivákummal töltött fejű emberek akik még a tévében is fel mernek lépni...de ezt enm vallod be magadnak!
2009. ápr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bevallanám én, ha tudnám biztosra :)
2009. ápr. 28. 17:26
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

kicsit megtépték, de nem 100Ft-ért szerepelt a műsorban...

ha verekedés van az +pénz. :)

2009. ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalán ez a jelenet miröl szol???
2009. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát hogy a cigány nőtöl az a fiatal elvette a férjét és a cigó nő emiatt megakarja ölni a nőt "öregember köll a míhedbe" :D
2009. ápr. 29. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!