Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik az a mese amelyik a...

Melyik az a mese amelyik a Fox Kids-en ment még nagyon régen?

Figyelt kérdés
Volt egy kisfiú aki valami rokonával utazhatott egy vonaton. Egy piros kisvonaton. Annyira emlékszek, hogy ez a "rokona" nagydarab volt talán zöld pólóban lehetett, a kisfiú pedig mindig piros pulcsiban volt. fekete göndör haja volt és ilyen oszlopszerűen felállt. Volt benne egy olyan rész is amikor egy barlangba beragadtak és aki sokáig van ott kezdett elhalványulni. A kisfiú pedig kereste a kiutat és amikor megtalálta, akkor hiába ment felé, ugyanolyan távol maradt, de aztán még is kijutottak valahogy.:D Hát ennyi rémlik belőle, jo lenne megtudni, mert mindenhol kerestem a neten, de nem találok rá :S
2011. okt. 2. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

A vonat neve Emma volt, tudom melyik az a mese :))

De a címe sajnos nem ugrik be.

Nem narancssárga pulcsiban volt? Nekem úgy rémlik..

És arra a részre is emlékszem. valami zuzmót ettek a barlangban lakók.

És az a kövér rokon volt a masiniszta, kantáros nadrágja volt és piros kendője :))

2011. okt. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha jól emlékeszem Jim Button
2011. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, volt benne egy olyan rész is :D a pulcsija meg olyan narancssárga és piros közti :D fényviszonytól függ :D:D

És tényleg Jim Button volt, rákerestem köszii :D

2011. okt. 7. 22:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!