Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van olyan elvetemült akinek...

Van olyan elvetemült akinek felesleges pénze van arra, hogy szavazzon tv műsorokba?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos van. De én azt a 3-400 forintot (nem tudom, h mennyi, nem nézek ilyesmit) jobb/ értelmesebb helyre is tudom tenni.
2011. szept. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is kiváncsi lennék hogy pl a való világ egyes jelöltjeire milyen nagyságrendű szavazat érkezik.100as 1000es 10.000es nagyságrendű?Azaz a retek klub mennyit kaszál ezeken a barmokon merthogy arra is volt pénz hogy a való világ villát ujraépítsék...
2011. szept. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bezony, hogy van:D
2011. szept. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most nem tudom mennyi,mert csak százalékot mutatnak ugye.De a VV2-ben számokat mutattak még,és akkor (2002-ben volt talán)VV Molnár Anikóra 650 ezer,VV Vitkó Lacira meg 670 ezer szavazat ment a fináléban.
2011. szept. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Méghozzá nagyon sokan lehetnek, mert a tv-nek ez óriási üzlet. Nem hiába érik egymást ezek a szavazós show műsorok.
2011. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!