Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van itt olyan emberke, aki a...

Van itt olyan emberke, aki a VV sorozat ÖSSZES részét végignézte?

Figyelt kérdés

Tehát mint egy rajongója ennek a műsor sorozatnak.

VV1-VV5 ig MINDEN részt látta valaki?


2011. szept. 23. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen.

41/N

2011. szept. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen!!!!

De ez az 5-ös a legjobb!!!!!!

24L

2011. szept. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Nekem a VV3 a kedvencem.
2011. szept. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És miért néztétek?Titeket kikapcsol egy ilyen műsor?

Mi ültet le titeket?Az intelligens szereplők,a magas kultúrális színvonal,az erkölcsös viselkedés magasfoka?Nem sajnáltátok rá a drága időt?

2011. szept. 24. 11:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Én fiatalabb vagyok mint a előző válaszolók (21/F), de igen én is végig néztem eddig az összeset, és az 5-öt is nézem. De azt hozzá kell tegyem, nem élem bele magam, soha nem szavazok, nem csak ez az egyetlen téma amiről beszélni tudok...Azért néztem mert lehet nevetni a sok idiótán aki bent van, ritka az olyan összefoglaló amelyiken legalább egyet nem röhögök. Számomra ez szórakoztató, mivel tényleg sokat röhögök rajtuk, és az időd se sajnálom rá, mert ha nem ezt nézném akkor mást néznék amin szórakoznék:)

Azokat sajnálom akik csak erről tudnak beszélni semmi mást, végig izgulják az egészet, és sok ezer ft-ot ráköltenek. Amúgy azok se jobbak ezeknél az embereknél akik utálják, minden fórumon, és élőbe is szapulják a műsort, meg hülyézik azokat az embereket akik nézik. Aki nem akarja ne nézze ennyi.

2011. szept. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én csak a 4-et néztem végig meg most az 5-öt
2011. szept. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Kedves Kérdező,nem gondoltam hogy kötözködésből kérdezed,ezért válaszoltam.Előttem a 21 éves srác nagyon jól összefoglalta,ugyanez a véleményem Nekem is.
2011. szept. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Már olyan rohadt unalmas ez a kérdés, és tényleg gáz,hogy azon vagy fenn akadva, hogy ki nézi. Elég xar, szürke, unalmas életed lehet, ha mindenben csak a kifogást keresed, ráadásul az intelligenciád jó nagy nulla, ha nem fogtad még fel, hogy az emberek nem azért nézik, mert azoktól az emberektől tanulni akarnak! Tudod az intelligencia nem ott kezdődik, hogy ezt a lenéző VV véleményed elmondod mindenkinek! Még akkor sem, ha az Anyád CSAK ezért büszke rád!

Egyébként van a műsorból 1-2 irigyed, vagy mi? XD

2011. szept. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:27


Nem,abszolút nem kötözködésből kérdeztem,tényleg kíváncsi voltam rá hogy mások hogy állnak vele,én is szoktam nézni,de én sajnálom rá a drága időmet.De amúgy tényleg szórakoztató kb ilyen maunika só 2. :)

Annyira rossz hogy már jó :) !

2011. szept. 25. 00:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!