Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hány fekvőhely van a VV-villában?

Hány fekvőhely van a VV-villában?

Figyelt kérdés
Nekem a kameraképek alapján kevesebbnek tűnik 14-nél. (a duplákat kettőnek számolva is)
2011. szept. 20. 01:42
 1/6 anonim ***** válasza:
előzőben is a földön aludtak, ha jól emlékszem
2011. szept. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5 ágy van csak
2011. szept. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem telt az rtl klubbnak több ágyra? Nem értem az értelmét, szerintem gáz.
2011. szept. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kösz.

Akkor én is jól számoltam, hogy ca. 5 ágy van, de tényleg 5 van, mert korábban mintha lett volna szimpla ágy és akkor legalább 6 kellett, mert ca. 10-12 fekhegyet számoltam meg, nem tudom pontosan mennyit, mert elég sokat mozog a kamera, és sohasem mutatja egyszerre az egészet.

Amúgy nem csóróságból van ennyi (sokmilliós költségnél 20 000 Ft fekhelyenként nem túl sok), de gondolom úgy gondolták, hogy legyen egy kis harc köztük a helyekért.

2011. szept. 20. 15:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Az előzőben is 5 ágy volt és 4-en a földön aludtak.(5-en, bocs).

De lehet a nappaliban és a nyugiban is aludni.(bár az nem épp kényelmes)

2011. szept. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs több, mint az előzőben, egy ideig azt is gondoltam, hogy két hálószoba van, de aztán rájöttem, hogy csak ez az egy van!
2011. szept. 21. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!