Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hupikék Törpikések: lenne...

Hupikék Törpikések: lenne kedvetek nosztalgiázni velem? :D

Figyelt kérdés
Bármit írhattok róluk: kik voltak a kedvenceid a rajzfilmből? Melyik rész tetszett és melyiken röhögtél a legtöbbet? Voltak Hupikék Törpikés cuccaid? Láttad a mozifilmes változatát; nem okozott csalódást?
2011. szept. 3. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szeretem a hupikéket:) majd egyszer a mozis filmet is megnézném te látad? vissza adja a mesét? bemutatoba ugytont igen .
2011. szept. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez az új mozifilm olyan ratyi, nem is így néztek ki a szereplők! Nekem a Törpojáca volt a kedvencem, meg a Hami! Húú részekre külön nem emlékszem, de azokat utáltam,a melyikbe már új törpök is szerepeltek (az a vöröshajú pl)
2011. szept. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

voltak törpös kis figuráim :) és tavaly még a sparban is olyat lehetett kapni és beváltani a kupont :) nekem egy Törpillás törölközőm lett.

am Törpilla a kedvencem,régen itthon a tesóm mindig Törpillázott,aztán most a gimiben néha mikor "nosztalgiázunk" a mesékről,közlik velem h olyan aranyos kis Törpilla vagyok :)

am nem láttam még a mozisat,de a Micimackót ami szintén nagy kedvenc azt igen és hát kicsit többet vártam

18/

2011. szept. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én még sajnos nem láttam a mozifeilmet.De a sorozat nagyon jó volt.Törpilla meg Hami voltak a kedvenceim,de egyébként én azt is szerettem amikor voltak a kisebb törpök.Nekem sajnos csak pár törpös figurám meg néhány matricám volt meg egy kifestőm.Sziamiaun nevettem a legtöbbet az egész sorozat alatt:)
2011. szept. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A moziverzió egyáltalán nem üti a mesét - legalábbis én a bemutatóból így láttam. Nem értem miért kell a jókat tönkretenni, minden akkor volt jó, mikor gyerekként adták. Imádtam, hogy Okoskát mindig leütik, és hogy Törppapa olyan bölcs.
2011. szept. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A mozifilmet én sem láttam, de nem is akarom megnézni. A sorozatokból készült nagyfilm idáig egyszer sem jött be nekem.

Szeretem okoskát, törp papát, duli-fulit...Azokat a részeket én sem szeretem már nagyon amikeben új törpök is vannak. Törp Piri és társai.

Viszont még mostanában is szoktam nézni hétvégén reggelenként.

36/n :)

2011. szept. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nagyon jó nosztalgiás történettel válaszoltatok a kérdésemre. :) Nekem is vannak ilyen Spar-os törpikés figuráim, de csak kettőt gyűjtöttem be. De van belga eredetű is! Asszem a 80-as években kaptam egy rokonomtól, aki kint volt Belgiumban. Ezenkívül egypár ilyen cuccom is van: bögre, képregény, matricák. Amik voltak, azok a pólók voltak, csak kinőttem azokat, ajjaj.... :(

Egyébként én Dúlifúlit bírtam, de nagyon xD De Ügyifogyi hülyeségei se voltak rosszak. Törpillából is viccet faragtak az alkotók. Emlékszem az egyik rész jelenetére, amikor Ügyifogyi beszéd közben meglökte Törpapát véletlenül, és a varázspor rászállt az előtte álló Törpillára és Dúlifúlira, akik emiatt felcserélték a személyiségüket: Törpilla morcos lett, Dúlifúli meg kedves. Ezen akkorát röhögtem!!! xD De sok vicces jelenetre is emlékszem, de hosszú lenne felsorolni azokat.


a mozifilmet én se láttam, és nem hiszem, hogy lenne bátorságom megnézni, mert tartok attól, hogy a csalódottság elrontja a nosztalgiás hangulatomat...

2011. szept. 3. 20:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szerettem, még ma is megnézem ha adják. Okoska olyan szerencsétlen amikor a fejére esik, Költörpöt is bírtam mindig úgy kezdte: hogy óda a..., de Törperősre meg egy volt osztálytársam hasonlított, talán a hangja miatt nem tudom. Imádtam a hangokat, is Hókuszpóké Haumann Péter telitalálat volt, de mint mindenki más is Sinkovics Imrével először én is Törpapa hangjaként találkoztam, ezért sem nézem meg a filmet, mert ki adhatná a hangját a fő törpnek?! egyébként voltak gumifiguráim, kinder figuráim, matricáim, és képregényem is.
2011. szept. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!