Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A viva miért mindig ilyen...

A viva miért mindig ilyen ratyi számokat ad?

Figyelt kérdés
Pl: sp , fluor,mm, zsófika rágógumi ? szánalmas 16/F
2011. szept. 1. 16:22
 1/8 anonim válasza:
100%
Mert ebből lehet pénzt csinálni. A tinédzser lányokból, mert hiszed vagy sem, belőlük és a marketing világon belül pedig főleg a nőkre építenek, mert ők hajlamosak arra, hogy befolyás alá kerüljenek. Én lány vagyok, de ez tudományos tény, nem egy előadásom volt ezzel kapcsolatban. Míg ilyen zene megy édes fiúkkal meg húde menő celebekkel, addig jöhetnek a sikamlós, limonádé reklámok a rúzsról meg trendi táskákról. Mivel a reklámból jön a pénz, ehhez kell igazodni.
2011. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabb zenecsatorna, vannak egy csomó jó: MusicPlus, BestOfMusic, KlipMix, 1 Music Channel, H!T Music Channel, U TV, MTV Rocks, MTV Music, MTV Hits, MTV Dance, VH1, VH1 Classic
2011. szept. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert ettől lesz a tinilányok bugyija nedves.

Ahogy az első is írta, a nők (főleg fiatal korban) nagyon befolyásolhatóak, és enyhén fos ízléssel rendelkeznek, meg több hülyeségre költenek pénzt, mint a férfiak (a teleshop-os műsorok vevői is szinte csak nőkből állnak)

2011. szept. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de miért a nők irányítanak ? pff amikor néztem a vivát egy egész szép csaj kért egy számot. és vajon mit? sp-től a szeretlek erre én átkapcsoltam a tv-t. annyira utálom sp-t meg az ilyeneket.:/
2011. szept. 1. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért a nők irányítanak? Pont, hogy őket irányítják ezzel.

Férfiak meg néznek normális csatornát vagy egyáltalán nem néznek tv-t.

Mindegy, ha magadtól nem tudsz erre rájönni akkor nekem felesleges magyarázkodnom.

2011. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a viva ratyi!
2011. szept. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az angol nyelvü számok justin bieber-t kivéve jók, de ez az sp fejbe lőhetné már magát b@zdmeg
2011. szept. 2. 14:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. Csak a tinilányok vevők ezekre a hulladékokra.
2012. júl. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!