Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Megbízható a WS teleshop?

Megbízható a WS teleshop?

Figyelt kérdés
Igaz amit mondanak róla? Tapasztalat?
2009. ápr. 14. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehúzósak nagyon!!!!
2009. ápr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Telemarketing cég. Azaz kínai gagyit árulnak, kiváló marketinggel, horror áron.


WS Platinum kocsitisztító - 4-es szett, lakk, bogáreltávolító, keréktárcsatisztító mindez postaköltséggel 11 ezer forint. Ha veszek egy nagyon durva Turtle Wax kocsimosót plusz bogársprét plusz szilikont, akkor is megvagyok 6 ezerből.


Blanky melegítő takaró 10 ezerért - no comment


Fresh Air Globe - gagyi elektromos párologtató 12 ezerért - ami purból 2 rongyért veszel bármit ugyanez


Wagtail fröccsöntött műanyag üveglehúzó partvisnyéllel - előállítása kb 500 ft, fogyasztói ára 12 ezer + postaköltség


Roto Duster - walkman motorral ellátott fröccsöntőgagyi elektromosan feltöltődő műszálos portörlő izé szintén 10 ezer + postaköltség


Handy Bulb - 4 ceruzaelemmel működő portable kisvillany - belegondoltunk mennyi idő alatt merül le? - szintén 10 ezer plusz postaköltség


Konyhai kés szett 12 ezer plusz pstkg - ha gagyi kés kell ott a teszkó, ugyanez 3-4 ezer forint és ugyanúgy vág


Pro V - Uborkaszeletelő szett 12 ezer plusz postaköltség - ne vicceljünk már!


RoboChef - iszonyú gagyi fröccsöntött kínai tucat turmixgép előállítás 2000 ft, eladási ár 12 ezer (figyelem akciós!)


Vibro Shape - ezerszer kitárgyalt, hulla gagyi, semmit nem érő vibrációs "zsírégető" készülék most csak 19 ezerért


Ennek olcsított változata a Seven Masszázsöv - leviszi a bőröd 14 ezerért


Shiatsu masszírozó - Két, körbe-körbe mozgó műanyag kerék letakarva egy darab fekete szövettel, hozzá "programozható" masszázsok (kerék forgás iránya és sebessége állítható) plusz a már jól megszokott, legújabb Xiang Bie-i divat szerinti futurofröccsöntött ház csak önnek 20 ezerért (amúgy 39 ezer lenne, Peking külvárosában 300 yuan)


AB King Pro négy elemből összehegesztett hasprés, semmivel nem jobb mint a sima hasprés a földön, de megadja az illúziót hogy felüléstől valakinek kockás hasa lehet - mindössze 30 ropi + postaköltség!


Walk Fit - négy darabb lyukacsosra fröccsöntött talpbetét, előállítása 137 ft, kis marketing bullshit + tudományos igazolással fogyasztói ára 15 ezer forint!


Remélem ennyi elég volt!

2009. ápr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
100%-n NEM! Egy szar az egész.
2009. ápr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!
2009. ápr. 15. 17:14
 5/10 anonim válasza:
15%
Szerintem nem ócska cuccokat árulnak. Több mindent vásároltam és nekem speciel bevált!!!
2009. aug. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az egész teleshop egy szar!!
2011. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon tróger bolt, a vevőkkel nem foglalkoznak; Ha 2 hónap után megkapod az árut, már rekord gyorsaságnak számít. Az ügyfélszolgálat debilekből áll; nem tudnak utánanézni a rendeléseknek, csak ígérgetnek.
2011. márc. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
krumpli
2011. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja a hot plate-jük 10ezer mi hot pan néven vettük 7-ért és ugyan az
2011. dec. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Dolgoztam náluk, telesales osztályon. Borzalmas egy cég, azt se tudja az egyik kéz mit csinál a másik. Az, hogy a cuccok gagyik még egy dolog, a saját dolgozóit se értesíti jól a cég. Reggel jön egy körüzenet, hogy napi akcióban van xy termék... eladunk belőle aznap x darabot. Erre másnap közlik hogy ja hopp nincs is raktáron és nem is lesz, mégse értékesítsük. A decemberi hónapban eladtam, 1 400 000 ft értékben terméket, ez nekünk telefonos értékesítőknek 28 ezer forintot jelent.... eleve szánalmas mennyit fizetnek jutalékba (hozzáteszem az órabér is szánalmas). A vicc az egészben az, hogy csak akkor fizetik ki a jutalékot, hogyha kifizette az ügyfél. Az előbb említett 1 400 000 ft-s havi eladás kb 60 terméket jelentett... ebből a 60 termékből 38at nem is küldtek ki az ügyfeleknek, 5-t nem időben a maradék 17re megkaptam a jutalékomat ami olyan 5-6 ezer forint volt... ennyi jutalékért dolgoztam keményen a hónapban. Az meg a másik hogy a rendszerben semmit se tudunk megnézni az ügyfeleknek, fogadnunk kell a panaszt a hívást, de hogy hol tart a csomagjuk mi a helyzet velük, képtelenség a rendszerben megnézni, nincs ilyen része kamuzni kell valamit.... egyszerűen egy komolytalan vállalat, komolytalan vezetéssel és irányítással. Ki is léptem tőlük hamar...


Mint volt dolgozójuk nem ajánlom se őket se a termékeiket, ha mégis szükség van rá, inkább menjenek el a kínaira ott negyed annyiért meglehet venni.

2013. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!