Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi lett a vége a Fejnélküli...

Mi lett a vége a Fejnélküli asszony című filmnek?

Figyelt kérdés
Úgy szoktam filmet nézni a tévében, hogy közben internetezek. Ez a film elég vontatott volt, de érdekelt, és egyszer csak azt hallottam, vége. Jó lenne tudni, mi lett a végén. Kiderült, kit ütött el a nő? Vay mi volt ez az egész?
2011. aug. 15. 01:57
 1/10 anonim válasza:
100%
igazából semmi :\ olyan mintha a film közepén megszakították volna, pedig azt nemhiszem el hogy nem volt vége :D
2011. aug. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Ez a film egy nagy tömör semmi volt!!Tetszett a címe, gondoltam megnézem, alig bírtam nyitva tartani a szemem, de kíváncsi voltam, mi alakul ki a sztoriból...HÁT SEMMI!El sem hiszem, hogy hogy lehet ekkora sz*rt csinálni, nagyon dühös voltam.Szerintem felháborító! :@
2011. aug. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Huhh... Ezt komolyan mondjátok???? Én sem hiszem el... pedig a címe, meg, hogy thriller, izginek tűnt.

Köszi, hogy leírtátok, akkor valójában nem maradtam le semmiről. :-)

2011. aug. 15. 13:42
 4/10 anonim ***** válasza:
én már 1 csomó semmivégű filmet láttam -.-
2011. aug. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Húúú, én is nagyon kiakadtam! Végignéztem (pontosabban szenvedtem!), én is reménykedtem valami csattanóban. Valami olyasmi a vége, hogy nem is volt abban a szállodai szobában, ahol a baleset után aludt. A recepciós szerint a vihar előtt nem volt foglalt a szoba. Ergo: meg sem történt az egész.

Én imádom a művész filmeket, de ennek a rendezőjével szívesen elbeszélgetnék. Alapból haj fetisiszta lehet, mert mindig visszatér a nő hajához.

Gondolom más sem értette, hogy mi értelme volt többször elmenni a kaspó árúshoz. Azt hittük lesz majd valami összefüggés, de semmi! Na mindegy, jó zavaros volt és én is elég dühös voltam, hogy másnap ezért mentem álmosan dolgozni. Örülj neki, hogy nem nézted!:-)

2011. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hú, akkor nem csak én nem vettem az adást. :D Általában internetezés közben is szoktam érteni a filmeket.

Mindenesetre figyelemfelkeltésben ötös a rendezőnek, vagy nem tudom, kinek. Jó cím, és a vontatottság kíváncsivá tesz. A haj-fetisisztán jót röhögtem, de tényleg, állandóan a haját túrta, meg mindenki a másik haját akarta fésülgetni. Na, akkor ezt is láttuk....

2011. aug. 15. 23:32
 7/10 anonim válasza:

Előző vagyok. Az tuti, hogy a rendező nem normális. Ilyen filmre pénzt, időt áldozni...gondolj bele mekkora meló lehetett leforgatni, eladni, szinkronizálni!

Igazad van, tényleg a cím miatt döltünk be ennyien:-)

2011. aug. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

:D

Ha még egyszer adják valahol, feltétlen meg kell nézni, hátha majd akkor kiderül valami.

:D

Ha a rendező olvasná ezt az oldalt, jól kiosztana minket, hogy mekkora műveletlenek vagyunk, hogy nem értjük...

2011. aug. 15. 23:48
 9/10 anonim válasza:
Ja, ja:-)Én is először azt hittem, hogy bennem van a hiba, de látom nem:-)
2011. aug. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
jöjjön ide Argentínából, mi majd adunk tanácsot, hogy milyen vége legyen, amiért érdemes fent maradni!:-)
2011. aug. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!