Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik a kedvenc sorozatotok?

Melyik a kedvenc sorozatotok?

Figyelt kérdés
Szívesen elkezdenék nézni valamilyen sorozatot, de nem tudom, mi lenne az ideális. Esetleg, ha leírnátok a kedvenceteket, és azt, hogy miről szól, vagy linket hozzá. Köszönöm.:)
2011. aug. 10. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Na és milyen műfajokban gondolkodjunk?
2011. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Lehet romantikus, vígjáték, krimi, tini. Igazából a legtöbb fimet, sorozatot szeretem, ezért a kedvencedet írd.
2011. aug. 10. 16:30
 3/15 anonim ***** válasza:

A legjobb a Dr.Csontde jó még a mentalista, hazudj ha tudsz,castle,

(mindörökké szerelem,ezel bosszú mindhalálig,második esély,rubi az elbüvölő szörnyeteg)

2011. aug. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor nézz Sherlock-ot. Nekem mostanában az az egyik kedvencem bár még csak 3 része van, és csak 2012-ben jön az új évad. Vagy Doctor Who a másik, annak van jó sok része is.
2011. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Tessék adok linkeket is [link]

[link] ha nem tudod miről van szó, piratebayről meg bármit le tudsz szedni.

2011. aug. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Pont most olvasom a Sherlock Holmes-ot könyvben.
2011. aug. 10. 18:02
 7/15 anonim ***** válasza:

A palota ékköve: igaz történet, egy udvarhölgyről szól, aki elveszíti szüleit. A palotában felfigyelnek okosságára, kedvességére, szépségére. Az ő életét követhetjük nyomon egészen a kezdetektől.


A Silla királyság ékköve: pont most fejezték be az ismétlést az M2-n, minden idők legjobb sorozatának tartják. Történet két ikerhercegnőről, akiket egy gonosz jóslat miatt elválasztottak egymástól. Egy napon azonban, mikor a Taklamakánba küldött leány nevelőanyját megöleti majdani legnagyobb ellensége, kezdetét veszi a kaland. Deok-man a Kínai Birodalmon keresztül visszatér Sillába, ahol megismerkedik nővérével és szerelmével, Jusinnal.


A királyi ház titkai: Dong yi egy nap magára marad, mikor megölik a szegényeket és elesetteket védelmező Penge Szövetséget. Ők nem tehetnek a palotában történő intrikákról, mégis bűnbakként állították be a társaságot. A kislány bosszút esküszik. Beáll a palotába szolgálónak a Zeneakadémián, ahogy pedig serdül, úgy fedezhetjük fel báját, okosságát, kedvességét, amiknek nagy hasznát veszi. Mindig magasabb rangra lép.


Nekem ezek a kedvenceim.

17/L.

2011. aug. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem a Skins a kedvencem. imádom mert lehet rajta sírni is röhögni is szerintem nézd meg bár a 6. évad nem tartozik a kedvenceim közé de az első 5 évad nagyon jó
2011. aug. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 CM_Punk válasza:

entourage

game of thrones

spartacus: blood and sand / gods of the arena


ezek mind jók, az entourage-et kivéve mindből csak egy-egy évad van(egyelőre, szerencsére), előbbiből most indult a nyolcadik, ami sajnos az utolsó :/ viszont mind a négyet tudom ajánlani, engem lekötöttek :)

2011. aug. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 CM_Punk válasza:

bocsánat, felszínes voltam :P


entourage: vincent chase egy épp a szemünk előtt berobbanó hollywood-i fiatal sztár aki féltestvérével és két gyerekkori barátjukkal él Los Angeles-ben. a sorozat tulajdonképp a srácok életének alakulását mutatja be, mélypontokkal és igazi drámákkal, ugyanakkor sokszor nagyon humoros. a történet egyébként Mark Wahlberg pályájának sorozatba tétele, a nevek természetesen változtak, de van jópár egyezés a sorozat és a valóság között. a sorozatban sok amerikai sztár feltűnik, kosarasok, focisták, színészek, énekesek :)


game of thrones: a game of thrones könyvsorozat alapján készült sorozat a hét királyság életét mutatja be, amolyan történelmi drámának mondanám én, lebilincselő látvánnyal megspékelve. az első évad tíz egyórás részből áll, jövőre jön az új évad.


spartacus: blood and sand: tulajdonképpen spartacus történetéről szól, azt mutatja be 12 részen keresztül a sorozat, hogy hogy lett spartacus-ból az, aki. igen magávalragadó a történet, azonban - szerencsére - nem fukarkodtak a látvánnyal ők sem, vagyis a harcokban rengetek vér, élethű sebek, a mulatságokban pedig csöcsök és szex-jelenetek vannak, olyan érzés, mint ha mi is ott lennénk abban a korban.


gods of the arena: mivel a spartacust az első évadban játszó színész rákos lett forgattak egy amolyan nulladik évadot, ahol megtudjuk, honnan jutottunk el az első évad első részében megismert helyzethez. a történet itt nem spartacus-ról, hanem a batiatus-ház(spartacus 'rabszolganeveldéje') felemelkedéséről szól. mindenképp azt javaslom, hogy előbb a b&s-t nézd és csak utána a gota-t, ha teheted felirattal, mert bár biztos, hogy a magyar szinkron jó, de azért az eredeti hangok szerintem jobbak, főleg egy aréna-jelenetnél mondjuk :)

2011. aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!