Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi véleményetek a naponta...

Mi véleményetek a naponta műsoron lévő kibeszélő show-műsorokról?

Figyelt kérdés

Mindig felteszem magamnak a kérdést,hogy a műsorban szereplők "valódiak",vagy fizetett statiszták.A Móni...a

műsorában már lassan csak cigányokat lehet látni.Ritkán kapcsolok abban az időben (du, 12-es karikával)arra a csatornára, de amit ott megy? Ezért gyűlölik a cigányokat. Kit érdekelnek azok a mocskos, minősíthetetlen stílusban előadott un.problémák.Ráadásul a műsorvezetőt ismeretlenül minden szereplő tegezi. Persze megengedi. A J.Bha...t műsora is kezd laposodni.Ott is sok a verekedés. Olyan szomorú,hogy az ilyen műsorokon nőnek fel a fiatalok.


2009. ápr. 9. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fizetnek a részvételért mindenkinek, de csak egy részük valódi. Nekem volt ott ismerősöm régebben és sem a neve, sem az életkora nem volt valósan kiírva. Arról nem beszélve, hogy olyan történetet adott elő, aminek semmi alapja, csak kellett egy kis extra bevétel a családnak. Nem kell, hogy ezen nőjenek fel a fiatalok, nekünk már nincs is TV-nk.
2009. ápr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Taplóság, időpocsékolás, én negyed óránál tovább sose bírtam, ha egybe belenéztem. Engem fárasztanak ezek s műsorok. Egyszer elkaptam 2 black metalos gyereket, akik bementek, hogy hú ők mekkora sátánisták, még egy szertartás részletét is bevágták videón. Kíváncsi vagyok, mennyit kaptak, meg utána mekkorát röhögtek a haverjaikkal. :D
2009. ápr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem valami hiteles, hogy kamerával az orruk alatt öntik ki a szívüket.
2009. ápr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

fizetnek a szereplőknek és van aki pár ezer forintért képes lejáratni magát...

én nem nézek ilyeneket, ez a megoldás :P

2009. ápr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Szerintem gusztustalanok az ilyen műsorok. Mindegyik ugyan arról szól, tökre unalmasok. A szereplőknek persze fizetnek, így ne csodálkozz ha szinte csak cigányok vannak. Szerintem csak akkor nézd, ha szívesen azonosulsz azokkal a szánalmas igénytelen parasztokkal a műsorban.

Én ha fizetnének sem nézném, na meg különben sem nézek tv-t.

2010. ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Undorító volt mind.
2018. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!