Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért sántít Dr. House?

Miért sántít Dr. House?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el nézni és nem vágom miért sántít. olvastam a wikipédián a sorozatról de nem láttam benne hogy lenne valami betegsége. Valaki el tudná magyarázni?
2011. aug. 3. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Combizom-infarktust" szenvedett.

Szegény.De jól áll neki:)))))))

2011. aug. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Igen, comb-infarktust szenvedett, és ebből kifolyólag elsorvadt a a comb izma. Érdekesség képen meg Hugh Lauri nagyon jól evezett versenyszerűen, csak valami történt a lábával és ebből kifolyólag nem csinálhatta tovább.
2011. aug. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszöntem :D
2011. aug. 3. 10:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik rész erről szólt, hogy miért lett sánta:

House-nak egyszer infarktusa volt azt hiszem valami vérrög miatt amit a lábában találtak. Le akarták neki amputálni de ő nem engedte. Mesterséges kóma alá helyeztette magát. Kiderült hogy így nagy az esély arra hogy meghal. Az akkori barátnőjének elárulták hogy van még egy módszer arra hogy életben maradjon mégpedig az hogy kivesznek a lábából egy izmot de így sánta lesz. A b.nője beleegyezett így House sánta lett, de megmentette az életét


Itt meglehet nézni az összes House rész ha érdekel:

[link]

2011. aug. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez melyik rész?? Évadot is ha kérhetnék :D
2011. aug. 3. 19:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan nem tudom de azt hiszem hogy az első vagy a második évadban van.
2011. aug. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ááá megtaláltam 1. évad 21. rész, köszi mindenkinek :D
2011. aug. 4. 12:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!