Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha beszüntetnék a Mónika...

Ha beszüntetnék a Mónika showt (és társait), milyen műsort raknál a helyére?

Figyelt kérdés
Én pl. visszahoznám a rajzfilmklubot.
2009. ápr. 7. 19:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
az is discoveryn megy, de amióta csak tom azt nézem, évek óta nem nézek rtlt se utálom az egészet
2009. ápr. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem is a Házon kívül meg a XXI. század nyugodtan mehetne ilyenkor, ahelyett, hogy ilyen dög későn adják. Illetve én nagyon tudnám értékelni, ha délutánonként elszavalna egy-egy színész egy szép verset. Lehet, hogy hülyeségnek hangzik, de pl. én verseket nem szívesen olvasok (egyszerűen magamban sem tudok olyan szépen hangsúlyozni, mint akiknek ez a foglalkozásuk), de hallgatni nagyon jó. Szerintem azok is megismernének pár verset, akik sosem olvasnak ilyeneket.

Én nem gondolok most ismeretterjesztő műsorokra, vagyis nem állandó jelleggel, mert ezek tényleg unalmasak lehetnek sok embernek. Inkább olyan műsorokra gondolok, amik talán a hétköznapi életünkkel kapcsolatosak. Riport filmek, egészséggel kapcsolatos műsorok (nem ilyen bio mániás dolgokra gondolok, hanem mint pl. a Viasaton a TV dokik, ezt magyarban is meg lehetne csinálni), vagy ha már mindenképp ismeretterjesztőt akartok, akkor olyat tudok elképzelni, mint amik az m1-en mennek és néha látom, Magyarország városait, falvait mutatják be, olyan dolgokat, amiket érdemes megnézni.

2009. ápr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
33%
Az egész retekklubbot megszüntetném, és valamelyik értelmes csatornát pl Discoveryt, duna, tenném elérhetővé mindenki számára.
2009. ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
77%
meséket :D
2009. ápr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen valami értelmesebbet.
2009. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt a kérdésre, még akkor is, ha itt is járt a lepontozó brigád (a tévécsatorna beszüntetéses ötlet nem válasz a kérdésre, arra én se adtam zöld kezecskét, de a többiek jó választ adtak).

Én még azt is támogatnám, ha ebben a műsorsávban minden nap más műsor lenne, így többféle igényt is ki lehetne elégíteni, nem rögzítenének a tévéhez így embereket (hiszen nem ülne ott minden nap, akit csak az egyik érdekli), és változatos lenne. Csak ne ilyen Mónika-féléket rakjanak a helyére... Gyerekek is nézhetik, és nekik kifejezetten ártalmasak az ilyenek.

2009. ápr. 9. 23:27
 17/23 anonim ***** válasza:
87%
A Miami Ink és a Piszkos munkák az télleg non kiri :) De a túlélés törvényei se lenne rossz. Én például visszahoznék egy csomó 8-10 éve adott filmet és rajzfilmet.
2009. ápr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Allatos dokumentumfilmeket , Simpson csalad , Rem rendes csalad ,esetleg a Discovery csatorna vmelyik musorat pl: Mithbusterst. De egyszeru lenne a mounika shownal normalisabb musort keresni. Felhaborito , hogy fomusoridoben adjak a gyozikeshow ismetleseit , es ejjel 2kor a Rem rendes csaladot ! ennyire hulyenek nezik a magyar nepet? kivancsibbak vagyunk a retkes c...ra mint Al Bundyekra? hat kotve hiszem
2009. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
69%

Ezeknél a "minőségi" csatornáknál sajnos csak álmodozni lehet natgeo vagy discovery műsorokról. Vagy a viasat3-n volt most a Drs (doctors). Az is nagyon jó volt.

De mónyika helyére biztos valami életmód-tanácsadós műsort tennék, hogy a sok egészségtelen ember legalább tudja meg, mennyire igénytelen saját magával szemben...

2009. ápr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
82%
rajzfilmeket:D Billy és Mandy kalandjai a Kaszással, A Simpson család, Futurama, stb,stb ^^
2009. ápr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!