Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Minden Japán reklám ilyen?

Minden Japán reklám ilyen?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam egy idióta Japán ropi reklámot:

http://www.youtube.com/watch?v=gY15cF2AdbY&feature=player_em..

Azóta azon filózók, hogy ott minden reklám ennyire beteg, vagy van azért normális európai stílusú is? :)


2011. júl. 22. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem idétlenebb, mint a legtöbb esurópai reklám.

De szerinted a japánok minek akarnának "normális európai stílusú" reklamot nézni!?!?

2011. júl. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Normális európai stílusú"? Te kivándorló vagy? Mert hogy nem itt élsz, a dögunalmas, nevetséges reklámok földjén, az biztos:)

Szerintem ezek cuki, jópofa reklámok, kicsit elborultak, de mérföldekkel jobban, mint az itthoni *mittudomén* Kaiser reklám (fujjj) vagy mosóporreklám (Sicc!).

Nézd meg ezt, ettől biztosan kiakadsz:

http://www.youtube.com/watch?v=TYOffaQBtv0&feature=related

Hát nem kawaii??

2011. júl. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
XD W szeretem őket :D bár a Morning Musume-vel együtt jobbak voltak :D
2011. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom hogy van-e ott másfajta is, de biztosan akad azért. Viszont én jobban örülnék ha nálunk is ilyenek lennének, mert ezek legalább szórakoztatóak, nem úgy mint nálunk.
2011. júl. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem őket így kettecskén. Robo kiss*-* Meghalok olyan zabálnivalók^^
2011. júl. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!