Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az Ezel című sorozat első...

Az Ezel című sorozat első részében is volt már valami Cengiz és Eysan között? Meliha néni tényleg vak?

Figyelt kérdés

[link]


A második kérdésemhez: Nézzétek hogy néz Meliha néni Cengizre 24:44-től, mintha látná. Én nem az elejétől nézem a sorozatot, és eddig fel sem tűnt, hogy vak, akkor lett először gyanús, mikor kérlelte a tegnapi részben Ezelt, hogy mondja el Mümtaz bácsinak az igazat.


2011. júl. 22. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy volt valami Eysan és Cengiz között? Házasok voltak...vagyis még azok, mert válás még nem volt, csak már szétmentek. Amúgy is elég egyoldalú kapcsolat volt.

Meliha néni pedig tényleg vak. Az hogy úgy tud nézni, csak annyi, hogy nem játsza olyan jól a vakot.

2011. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja már mint úgy érted, hogy első részben? Félreértettem. Hát nem tudom, valami volt, mert így vette rá Cengizt a bulira Eysan.
2011. júl. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A történetük elején?

Nem,nem volt.Eysan mindig is Ömert szerette,bár mindkettõ férfi tetszett neki(valamelyik részben utal erre).Amikor rávette az egész rablásra,akkor csak átverte Cengizt.Színészkedett egy kicsit.

Meliha néni meg tényleg vak,az csak szimpla véleltlen volt .

2014. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!