Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez miről szól? (Valaki mondja...

Ez miről szól? (Valaki mondja el ennek a lényegét lécci, mert nem értem! XD)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=uNUh-lqJ-UM&feature=feedrec_g..


Valaki mondja el ennek a lényegét lécci, mert nem értem!xD


2011. júl. 10. 12:24
 1/2 anonim válasza:
két idióta (főleg amelyik sokat pofázik) bemennek abba a xfaktorba rabolni mások idejét, játszák a fejüket ennyi. aztán a fiatalabb (a nagyobb darab) leoltja a közönséget, mer fújolnak rajta h szánalmas, aztán az idősebb megunja, úgy dönt lelép, erre megtapsolják. visszamennek énekelnek, raádsul nagyon sz*rul, a közönségnek ismét megvan a véleménye. majd elmondják, hogy nem számit a lényeg hogy bekerültek, ottvoltak. aztán a tag megmondja nekik hogy eddig ők viselkednek a legrosszabbul, erre tapsot kap. Aztán ha jól értem valami olyasmit mond a nagydarab, hogy te sem viselkednél másképp ha a helyemben lennél, kifújolnak meg stb ("amikor itt vagy fent és ők meg "büüüü" te sem leszel..." aztán megint kapja az oltást hogy "pedig te mondtad neki h fogják be". A barátnője (aki csöndbe van) mondd valamit amit sajna nem értek, de biztos jót mondd mert tapsolnak, valami véleményről beszél, többit nem értem/hallom. Aztán a nőci elkezdi, hogy hát az ének nem volt jó. Erre a nagydarab megint kötözködik "oszt te ki vagy?" kb igy lehetne forditani. Szal megpróbálja leoltani a nőcit. Erre a barátnő kiborul lekavar a nagydarabnak, és lelép. A közönség meg megtapsolja. ennyi
2011. júl. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahha..értem..köszi! :) xd
2011. júl. 11. 08:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!