Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Spektrum/NatGeo/Discovery...

Spektrum/NatGeo/Discovery zenéje volt?

Figyelt kérdés
Régen még kicsi voltam, emlékszem, hogy korán reggel a fenti csatornák valamelyikén ment képválogatás, ilyen természeti képek voltak, meg úgy rémlik, hogy volt hőlégballon is köztük (kicsikén még csak erre figyeltem fel :)) és valami nagyon nagyon jó zene ment alatta, amit szeretnék megkeresni, de nem tudok elindulni semmilyen úton. Ha valakinek ez rémlik, tudnátok segíteni?
2011. jún. 26. 17:23
 1/5 anonim válasza:

Szia!


Nem ez az?


http://www.youtube.com/watch?v=UZe3wv565NE


Ha közben eltűnne, pár zene címe: (a videó leírásában volt)


Mark Hawkins - Panoramic

Mark Hawkins - Train


Stephen Loveday & Darren Loveday - Adonis

Stephen Loveday & Darren Loveday - Overt Majestic

Stephen Loveday & Darren Loveday - Photosonic


Steve Spiro & Paul Wickens - One Voice (a)

Steve Spiro & Paul Wickens - One Voice (b)

2013. febr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez aaaaz! :)))))) Nagyon szépen köszönöm!:)
2013. febr. 11. 19:19
 3/5 anonim válasza:

Te jó ég! Ezeket kb. 11-12 éve kezdtem el keresni. Ugyanígy reggelente felkeltem korán, hogy nézhessem ezeket a videókat. Éveken át próbálkoztam, amikor épp eszembe jutott. Minden amim volt róluk az egy digitális fényképezővel a tévéről felvett fél perces videó.

Most valamiért megint eszembe jutott és a Shazam megtalálta a One Voice-t az alapján pedig rájöttem, hogy egy csomóan voltak ugyanígy azokkal a videókkal/zenékkel :D

Ha valaki akkor azt mondja, hogy majd tizenpár év múlva az okostelefonom mondja meg, hogy mi a zene címe néztem volna egyet...

Többek között ezen videók miatt kezdtem el siklóernyőzni. :)

2017. márc. 10. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Úristen ez nagyon jó érzés. Nagyon érdekes, hogy több gyerek lehetett ezzel így egyszerre. Talán azért mert akkor más nem ment reggel a TV-ben ami érdekes volt? Vagy talán azért, mert az összes kisgyereknek valamiért éppen ez a felvétel volt érdekes?

Nagyon érdekes. És az utolsó sort külön melengető volt olvasni, hogy emiatt kezdtél el siklóernyőzni. Nekem a hőlégballonos és az egyiptomi kincskeresős rész volt az izgalmas belőle gyerekként.

Furcsa, hogy ennyire befolyásolni tudja egy gyerekkori felvétel az ember személyiségét. Kérdés, hogy hogyan befolyásolhatta még. Szerintem csupa jó irányba. :)

2020. jún. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Itt a videó:

[link]


És az alatta hallható zenék teljes listája:


Anders Eliasson - Voyage In The Deep


Paul Phillip John Wickens & Stephen Ashley

Piro - One Voice


Mark Hawkins - Luna


Murray Munro - Panoramic


Darren Barrie Loveday & Stephen James Loveday - Photosonic


Darren Barrie Loveday & Stephen James Loveday - Overt Majestic


Darren Barrie Loveday & Stephen James Loveday - Adonis

2021. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!