Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV5, miért jelentkezel a műsorba?

VV5, miért jelentkezel a műsorba?

Figyelt kérdés
Ti mit írtatok ide? :D
2011. jún. 20. 10:40
 1/10 A kérdező kommentje:

Én ezt írtam:


Nem a pénzért megyek, leszarom, majd én megröhögtetem az Országot! ;);) Eléggé bevállalós vagyok, szeretnék egy jó bulit végre, és úgy érzem ezt is ki kell próbálnom! Ellennék én mint a büdösszar! Nem csak rajtam múlik majd a nézettség de kiveszem majd belőle a részem! Szeretnék ismerkedni sok rövidtávú kapcsolatot szeretnék, hódítani fogok és majd a végén egy aki mindent viszek keresek magamnak hosszútávú partnert, csak annyit szeretnék még mondani hogy ha megoldható ukrán Lucky Strike cigarettát kérnék! Jah és a lényeg jó csajokat válogassatok be a villába, szeretnék válogatni, mert megtehetem! ;);) A félév az fél év dehát ez van én már annyi mindent megéltem hogy ti azt else tudnátok gondolni :D:D Mindííg mindenhol feltalálom magam, nah várom h jelentkezzetek! Csőő

2011. jún. 20. 10:40
 2/10 anonim válasza:
80%
Csabi Te vagy az?:DDDD
2011. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Szánalmas
2011. jún. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Ezt elég hamar kikukázzák! Alap feltétel némi intelligencia. Méghogy jó csajok, meg Lucky strike.. :) Ezt meg Ők szarják le , de magasból!
2011. jún. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért a műsor mindig megtalálja az idiótáit.
2011. jún. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
74%
Csak te vagy olyan szánalmas, hogy ilyen műsorokba jelentkezz!
2011. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Ennél valami eredetibbet találj ki! Szerintem a jelentkezők többsége kb ilyen választ adhat rá, mint te.

Én ezt mondanám:

Ezt diktálja a korszellem,és hat rám az agymosás. Szeretnék a médiában szerepelni, hogy az agymosó média szolgálatába álhassak. Nem vagyok eredeti, csorda ember vagyok, és abban reménykedek hogy talán én is sokak számára ismert lehetek egy darabig.

2011. jún. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Thurston ***** válasza:
Ekkora humortalan, gyökér balfékeket szerintem még egy ilyen műsorba se válogatnak be.
2011. jún. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
:D
2011. jún. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kevésbé vulgáris és lényegretörőbb mondattal jobban el tudnád adni magad.
2011. jún. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!