Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Jelentkezel a Való Világ 5-re?

Jelentkezel a Való Világ 5-re?

Figyelt kérdés

6 hónapig elviseled, hogy kamerák kereszt tüzében vagy, csinálod a cirkuszt és örülsz, mert celeb vagy.

Bevállalod?


2011. máj. 30. 10:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Aki nem, miért nem?
2011. máj. 30. 15:54
 12/16 anonim válasza:

Ha már valóságshow, akkor Éden Hotel.


Most indul a 2. széria, sokkal jobb mint a ValóVilág.

Azért mert külföldön van, Amerikában, értelmesebb a sztorija, tehát nem csak bent kell ülnöd kanapén, hanem párt kell választanod, fordulatosabb és még annál is jobb. Meg ott orrba szájba tudsz napozni, csajozni, tenger mellett vagy, ugyanúgy ingyen pia, kaja .


A villában meg befarsulsz, ülsz egy helyben fél évig, és kimész, írnak rólad az újságok, hogy anyád ba*zott ezzel meg azzal, elkezdesz sírni, és les*opod magad és készülsz az öngyilkosságra.


Jól gondold meg, hova mész!

2011. máj. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
én azért nem, mert nem akarom, hogy rólam beszéljenek az emberek.
2011. máj. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Naná hogy jelentkezek, és meg is nyerem XD :DD ;))))))) ((((((((: :P
2011. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ÉN csak azért jelentkeznék, hogy ha bejutok, lerántsam a leplet az egészről, hogy csak a nézők pénze a fontos, a szereplők meg eszközök ehhez a játékhoz. Valószínűleg kapnék egy jó kis pert a nyakamba =P. Vagy rövid úton kiszavaztatnának a villából.
2011. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Nem.

Szerintem a műsort jobb a tv-ben nézni mint benne szerepelni.Ott azt is nyomon követik hogy mikor mész el WC-re ://.

2011. aug. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!