Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek Alekosz kivel...

Szerintetek Alekosz kivel járna jobban, Olgával vagy Veronikával?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 18:11
 1/9 anonim válasza:
szerintem veronikával
2011. máj. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
szerintem jobban jár ha vesz egy kutyát és eltűnik végre a képernyőről ezzel a nevetséges műsorával és nevetséges pofájával...
2011. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel én nekik, kettejüknek drukkoltam végig, így mást most nem tudnék dönteni :D Végülis egyik sem tökéletes, Olga túl hideg, Veronika meg néha túl kislányos,nyafis... de ha azt nézzük, Alekosznak mi lenne ajob, egyértelműen Veronika, mert Olga hűvössége egy darabig még érdekes lenne, de egy idő után meg idegörlő...
2011. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ja a második megoldásához hasonló dologgal járna a legjobban. És úgyse lesz az egészből semmi, csak RTL klubnak pénze.
2011. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
45%

nem tök mind1??

minek foglalkozol ilyennel? ennyi szabad időd van?

2011. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
50%

herótom van az összes ilyen b*zi valóság showtól, és a tehetségkutató sz*-roktól

az olyan emberektől meg hánynom kell, akiket pedig ennyire érdekelnek az ilyen hülyeségek...

Ja, és Alekosz meg járjon inkább 1 szamuráj karddal, és remélem hogy már a pettingnél elvérzik az a f4sz...

2011. máj. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Veronikával, mert őt legalább megtudja dugni a nyaralás alatt, utána meg úgy is lelépne mindkettő csaj mert Alekosszal együtt élni kb lehetetlen lehet.
2011. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Veronika, mert egy bújós, aranyos kislány.
2011. máj. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2011. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!