Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Most melyik lehet az igazi...

Most melyik lehet az igazi Alekosz?

Figyelt kérdés

Nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem csalódás az uj műsora.olyan mintha nem is az az Alekosz lenne aki a VV ben szerepelt.

Ott hajtott a nőkre holott semmi esélye nem volt,itt meg játsza a szende szűzet,alig közeledik a nőkhöz,pedig ezekkel a nökkel könnyű dolga lenne.

Nektek tetszik ez az Alekosz?Ezt vártad a műsortól?


2011. máj. 17. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
EEEgen! Ezt vártam!
2011. máj. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A VV-ben magukra voltak utalva, semmilyen külső infót nem kaptak. Itt pedig a háttérből irányítja a stáb (meg Olivér),nem is lakik a villában, ezért eléggé megjátszottnak tűnik az egész. Szerintem a VV-s volt az igazi Alekosz.
2011. máj. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én azt várnám hogy kurnak.
2011. máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az volt az igazi Alekosz, akit a VV-ben láttunk. itt most tényleg távolságtartóbb, valahogy nem erre lehetett számítani. De egyébként ha jobban bele gondolok, azért érthető. A VV-ben más volt a helyzet. Lételeme az udvarlás, ezért be is próbálkozott mindegyiknél, mert rámenősebb is lenni, lehet hogy attól még jobban, hogy úgy is el lesz utasítva. Itt viszont miatta vannak ott a lányok, nem nyomul úgy, nincs szükség erre. És ez sokkal irányítottabb műsor, gondolom kapja Alek az instrukciókat.
2011. máj. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért a VV óta sok dolog történt Alekkal, megnyerte és nem könnyű eldöntenie hogy vajon kik használják ki? Kiknek kell csak a pénze? Sokszor említette hogy visszautasították és most nesze itt van 16 lány csak érted! :D Azért a kételyek bennetek is ott lennétek. Én se ezt vártam amúgy. :/
2011. máj. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!