Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tetszik a nyertes Eurovizios dal?

Tetszik a nyertes Eurovizios dal?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 17:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A szám címe az, amit én belőlem kivált: rémülten szaladok el, azaz Running scared, de az előadókat ne kérdezd, annyira jelentéktelen senkik, hogy már nem is emlékszem rájuk. De így is meg tudod találni szerintem.
2011. máj. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szerintm azert nem kene annyira lenezni mas eloadot,mert ugyanezt mondhatnak ok is rolunk.Es hogy nem ismeri valaki Bakut az mar megint mas lapra tartozik...Nekem peldaul Wolf Kati nak nagyon tetszik a hangja de csak ha nem nezem.Kimondottan unszimpatikus lo feje van.Szerintem.Lehetett volna jobb is.
2011. máj. 24. 22:01
 13/14 anonim ***** válasza:
Előző: Ez nem egy szépségverseny, nagyon gyerek lehetsz ha ezt nem fogod fel. Egyébként Kati egy igazi díva, -pláne a korához viszonyítva! Csodás hangja van, gyönyörű dala, ennyi.
2011. máj. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Fájdalomcsillapító -vagy tamponreklámban megfelelne, de többre nem alkalmas. :)
2012. jan. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!