Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok hogy Alekosz...

Mit gondoltok hogy Alekosz nyert? Én örülök neki, megérdemelte!

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 22:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Ez mindent elárul az emberek többségének szar ízlésvilágáról!
2011. máj. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
29%

Ez van amikor minden bunkó és primitív féreg szavaz !

GRATULÁLOK MINDENKINEK AKI FELISMERI MAGÁT !!!

2011. máj. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
29%
Remélem úgy elbassza a nyereményt mint BB Éva. Jerzy sokkal jobban megérdemelte volna, már csak azért is mert a pénzt sem herdálta volna el.
2011. máj. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Neki drukkoltam, örülök, hogy nyert!
2011. máj. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51%

ALEKNAK KELLETT EZT MINDÍG MINDEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT MEGNYERNI!!! :D

GRATULA NEKI!!! :)

2011. máj. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Ha Jerzy nyerte volna,a Rácék úgy lehúzták volna hogy még nekem is fájna!! éci is hogy istenítette már magát" ha Jerzy nyer akkor az ÉN taktikámmal nyer" tehát Jerzynek még meg kellett volna neki hálálni... Szánalmasak ezek a Ráczék de mindegy.

Lényeg hogy Alek nyert és indul nemsoká a műsora is :)

2011. máj. 9. 11:34
 17/18 anonim válasza:

Az a baj, hogyha Jerzy-t felkérik mondjuk egy főzőműsor vezetőjének, olyan "olcsó" lenne... 3millióért elvállalná..közben meg érne vagy 7milliót.. ezért használja ki az ország a VV lakóit, mert nem tudják, hogy ezért többet is kaphatnának.... Szóval.... a pénzről ennyit..

Egyébként nem értem, hogy Éva, meg Jerzy miért csak egy tv-t kaptak? Alekosz 50milliót.. Éváék meg egy tv-t. Ugyan annyi ideig voltak bent... és csak egy tv-ért töltöttek bent fél évet? xD Tisztagázz :SS

2011. máj. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Örülhetnek a tv-nek is mert elvileg úgy volt hogy senki nem kap semmit csak a nyertes!

Viszont egy dolgot mindenki kapott mégpedig "celebséget" hírnevet amiből következik a sok sok millió!

Gondolj csak bele pl Gombi-fodrász,dugig lesz vendégekkel és annyit kér el amennyit nem szégyell mert ő Gombi! És a haknizásokról-fellépésekről nem is beszélve.Az meg egy aranybánya :)

2011. máj. 9. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!