Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért van az, hogy amibe az...

Miért van az, hogy amibe az RTL Klub belekezd, szinte mind siker, amibe viszont a TV2, az mind bukás?

Figyelt kérdés
pl. annak idején a Big Brother is csúfosan megbukott, az Ezek megőrültek második szériája is bukott, a Megasztár is kikapott a CsiSz és az X-faktor ellen, ez a Nagy Duett se hozza a várt számokat, stb. stb.?
2011. máj. 8. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
jobb a marketing-je. de amúgy nem tudom, én is épp most gondolkoztam el ezen.
2011. máj. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Nagy duettből jön a második évad. Elég nagy siker!

Amugy tv2 kviz simán verte a valóvilágot. Meg még anno az főzös műsor is vacsoracsatát.

2011. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez inkább politikai téma. Az RTL-t a Fidesz támogatja inkább, míg a TV2-t az MSZP.
2011. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jó kérdés!
2011. máj. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, ezt a Fidesz-MSZP dolgot én is hallottam már. na de szerintem azért a nagy duett 1,2 milliós nézettsége nem éppen siker a vv 2 és az x-faktor 2,5 milliós nézettségéez képest
2011. máj. 8. 22:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

engem pl a politika nem befolyásol, érdekesebb műsorai vannak az rtl-nek, ennyi.


mondjuk az már elég rég feltünt, hogy az rtl logója a kezdetektől szinte ugyanaz, a tv2-é meg állandóan változott. talán azt gondolták, hogy az új logótól jobb lesz a nézettség? passz.

2011. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ja meg még egy, a tv2-n sokkal jobb sorozatokat adnak szerintem, de egyszerűen bicskanyitogató, hogy a tv2 félbehagy sorozatokat mindenféle indok nélkül és volt arra is példa, hogy egy régebbi évadot adtak le a félbehagyott új közepétől.
2011. máj. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!