Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért szül ennyi indulatot a...

Miért szül ennyi indulatot a Valóvilág, és benne Éva?

Figyelt kérdés

Ma utaztam a buszon és két fogatlan anyóka a valóvilágról beszélt. Szerintem nagyott is hallottak.


A valóvilág karaktereinek viselkedésén meg mit háborognak

az emberek? Hogy ez olyan ez meg amolyan? Ők azért mentek be hogy mutogassák magukat, vagy éppen irritálják az embereket, népszerűek akarnak lenni, senkit nem az erkölcsei miatt küldtek be oda. Hülyeség különbséget tenni köztük, mind egyformán magamutogató. Az Rtl ráadásul úgy válogatta össze őket hogy legyen múltjuk amit az újságoknak ki lehet teregetni ami ugye tovább viszi a nézettséget.


A döntőbe olyanok kerültek be, akik vagy nagyon elütnek az átlagtól és ezért vonzóak az emberek számára vagy átlagosak, utóbbira ld. Jerzy.


Évát pedig nem értem miért utálják?

Egy őszinte, ösztönös, érzelmekkel teli lány. Mindig azzal jönnek, hogy iszik meg hogy egy idegroncs és rossz hatással van az emberekre, fiatalokra. Szerintem meg igenis jól teszi, hogy kiadja az érzelmeit, jól teszi hogy megéli a dolgokat. Az embereknek könnnyű fújjogni, hogy iszik meg cigizik. Pánikbeteg, de gyógyszert nem vihetett be a villába, evidens hogy pótolja. Pont azért iszik, mert érzékeny és nehezen tudja feldolgozni az érzéseket. A művészlelkű embereknek ez a sajátja. Hány sztár kerül drogelvonóra és alkoholelvonóra? Igenis értékes. Küzd önmagával, a külsejével, a testképével. Nagyon örülök, hogy megnyerte, remélem a játékot is ő nyeri. Ha nem lenne benne érzés, csak az érdek, és tiszta száraz lenne, jobb lenne? Olyan könnyen elitélik őt, pedig a többi karakter ugyanolyan "erkölcstelen és cirkuszi mutatványos" vagy még rosszabb!


2011. máj. 2. 14:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Inkább folytsa vissza az érzelmeit és kapjon rákot?
2011. máj. 2. 14:45
 2/8 A kérdező kommentje:
fojtsa, na
2011. máj. 2. 14:45
 3/8 anonim válasza:

Igazad van!

Az emberek leginkább magukkal szembesülnek egy két karakterben.Sokszor van az pl Éva esetében,hogy utálkoznak ellene de csak mert magukat látják benne.

Éva egy kemény nő.Kicsit bolondos, nagyszájú,pletykás de nézzünk körül eme nagy világban.Minden második ember ilyen.

Én is örülök hogy Éva ment vissza,a lányok közül ő volt az egyetlen aki nem volt idegesítően mű.

Egyébként meg azért beszélnek sokan sokat a VVről mert ha nem ez lenne akkor a Rossalindráól beszélgetnének vagy a plitikáról!Hidd el sokan örömüket lelik abban hogy valamit nyomon követnek,valamihez tudnak mondani egy pár hozzászólást.(pl Neked való).

Te is bezsélsz róla:DEz volt az RTL érdeke.Gondold el milyen szar lenne ha unalmas emberek lennének bent akikről semmi rosszat nem tudnánk miondani:D Akkor mibe élnénk ki a napi feszültségeinket:D

2011. máj. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Évát 2003 óta ismerem (amióta buszozok), mert néhány utcával az utcám mellett lakott, minden reggel arra a buszra szált fel, ahova én. Igaz, nem beszéltem vele, csak láttam/hallottam, ahogy beszélget a barátnőjével.

Nem akarok véleményt mondani róla, de nekem nem valami szimpatikus, ugyanakkor örülnék, ha ő nyerné a VV4-et, mivel ő is (mint én) Békéscsabai, csak 2008-ban felköltözött Budapestre.

Egyébként nem szoktam nézni a VV-t.

18/F

2011. máj. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Abban igazad van hogy ösztönösen viselkedik ez lehetne akár szimpatukus is,de nem az,emberek vagyunk nem állatok.
2011. máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14:57 miért miket beszélt Éva?
2011. máj. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

14:57 vagyok


Általában a mai fiatalok általános dolgairól beszélt.

2011. máj. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is igazad van, nekem az a vicces, hogy a 13-18 évesek facebookon szidják Évát, hogy egy alkoholista cigis nyomorék, meg ez kell az országnak, de azt nem veszik észre hogy minden héten a saját hányásukban fetrengenek és buliznak...Szánalmas:D
2011. máj. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!