Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Lehet, hogy mégis a Gigi...

Lehet, hogy mégis a Gigi részéről volt igazabb a "szerelem" s Jerzy tényleg csak az ő hátán illetve a "szerelmük" által akart felkapaszkodni? Ami valjuk be sikerült neki.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
dehogy is!!!! Jerzy azóta kezdett normális lenni, mióta kiesett a gigi, és végleg akkor lett normális, mikor kiejtette a k*csög bécit!!! most meg a gigi próbálná alekoszék ellen állítani újra az egyik sakkbábuját (mert gigi csak erre használja) de remélem jerzy nem dől be neki újra!!
2011. ápr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

sztem egyikőjük részéről sem volt igazi ez a "szerelem", megjátszották magukat, most pedig műbalhéznak -.-"

Jerzy meg már nagyon irritál, eddig olyan semleges volt, de most ez a hirtelen "feltörése" idegesítő.. őt kéne napraforgónak hívni!!

2011. ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak ők ketten tudják,a többi nagyokos az egész országban pedig okoskodik!Szeretem az ilyen embereket!Főleg mikor azt mondják,hogy ez és ez nem őszinte!Honnan tudhatja valaki,hogy ki mikor őszinte?Sehonnan!Belebeszélés!
2011. ápr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehetett benne tudatosság, hogy összeálltak. Jerzy Miló mintáját akarta követni.
2011. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Én Jerzy részéről őszintébbnek láttam, Gigi abszolut letojta szegényt. Csak most Jerzynek kezd felnyílni a szeme. Azért Gigi magyarázkodhat, hogy Béci a testvére, hozzá jobban kötödik, de a párbajon, mikor Jerzy felállt neki, és közelebb is volt hozzá, ő meg úgy elsuhant mellette Béci ölébe, mintha Jerzy ott sem lenne, az azért durva volt. Ez az amit Jerzy is sérelmezett később, és ami elindította benne a kételkedést a kapcsolatukat illetően. Nem is csodálom.
2011. ápr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legelején mind a kettő úgymond "érdekből" jöttek össze, aztán szerintem Jerzy kicsit belezúgott Gigibe, de Gigin mindig is látszott hogy igazából nincs odáig Jerzyért, na és most Gigi olyan tapló volt hogy már Jerzy is észrevette, ezért kezdett kiszeretni belőle amit én meg is értek.. Gigi a párbajon undorító volt, és én is imádom a tesómat meg minden de akkor is a szerelmemhez mentem volna oda legalább egy puszi erejéig...
2011. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jerzy fő erényét, a szépfiúságát bedobva akart játszani is. Az elején még Gigi is odavolt érte, csak Jerzy ezzel a hősszerelmes szereppel úgy érezhette,hogy ő már kivette a részét a játékból, és más dolgokban teljesen leépült. Giginek már ez nem tetszhetetett, hogy a kezdeti népszerűségét elvesztette a többi villalakóval szemben is. Jerzy viszont tényleg szerette a Gigit, csak őneki sokkal jobban bejött személy szerint az egyre erősödő bátyja felé húzni. Az igazi érdekemberek a Ráczék, mint kiderült. Ezek a dolgok az igazán megbocsáthatatlanok a közönség szemében, úgyhogy Jerzy végül mégis hasznot húz ebből az egész dologból, és meg is érdemli, ő a legtisztább ember a villában!
2011. ápr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gigi most csak azért játsza a nagy szerelmest mert Jerzyt esényesnek tartja hogy megnyerje a vv-t,pláne hogy még Bécit is kiejtette. Most úgy gondolja hogy ha együtt maradnak akkor neki is csurran cseppen valami a nyereményből. Most is csak azért volt kiakadva mert elbúcsúzhat a haszontól amit esetleg Jerzyn húzna le.
2011. ápr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!