Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nézte valaki ma a Kis hableány...

Nézte valaki ma a Kis hableányt a Story4-en? Vagy esetleg tegnap? (SOROZAT)

Figyelt kérdés
HA igen, akkor létszi olyan válaszokat várok, hogy mi volt benne vagy hogy hol tartanak konkrétan. Részcím, kis leírás már nagyon sokat segítene :D
2011. ápr. 19. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Tegnapi részt nem de a mait láttam!Üzenet a palackban című részt adták.Sajnos ismétlés mert pár hete is volt már.Egy Szájmon nevű vízi szörnnyel ismerkednek meg benne Ariellék aki nem is igazán szörny csak a kinézete alapján ítélte meg mindenki de nagyon jó lelkű teremtmény.
2011. ápr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ilyen lila lény volt ? Jújj de nagyon köszönöm :D Az még 5. vagy a 6. rész :D Az első 10 van meg nekem és a többit is fel szeretném venni :)

Hálás vagyok érte :)

2011. ápr. 19. 13:37
 3/7 anonim ***** válasza:
szia! nem tudom, ez milyen sorozat, de ajánlanám az eredeti, régi történetet megnézni, az is rajzfilm, Marina a lány neve, és nem a hollywood-i hülyeséggel van befejezve! (nem kötekedésnek szántam, ha úgy jönne le :D )
2011. ápr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első válaszoló!Nagyon szívesen segítettem.Igen egy lila lény volt benne.Sajnos próbáltam letölteni internetről én is a részeket de nem találtam.Örülök nem csak én szeretem ennyire ezt a mesét.Egyébként az utánam válaszolónak üzenem nekem megvan az a mese is amiben Marina a kis hableány van.Tényleg nagyon szép de valahogy ez nekem jobban tetszik.Talán azért mert szebben van megrajzolva és a végén sem hal meg a hableány hanem boldogan él a hercegével.
2011. ápr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Láttam azt a mesét is kiskoromban. De Nekem Ariel nőtt a szívemhez :)Köszi még egyszer :)
2011. ápr. 19. 21:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Wow! Mik vannak! Ez amúgy milyen sorozat? Mert az 100, hogy nem a klasszikus :D
2011. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Klasszikus Walt Disney :) Ariel "gyerekkora". Az első film előzményei. Szal ahogy Aladdinból és a Micimackóból is volt sorozat, ebből is van :)
2011. ápr. 20. 21:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!