Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Csillag születik műsorba...

A Csillag születik műsorba mit képzeltek a zsűritagok és a nézők mikor kiüresítették a csarnokot mikor a háton fekvő alak dekázott a talpával?

Figyelt kérdés
ezt az illemet....mért nem nyomták meg a gombot ha nem akarták tovább juttatni meg még csak nem is voltak rá kíváncsiak?!
2011. ápr. 16. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Több mint 1 óráig lehet, hogy én sem néztem volna.
2011. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen??? akkor ott volt a piros gomb!!! mért megy nézőnek az olyan akit nem érdekel a műsor?! milyen ilyen zsűriket!!!!
2011. ápr. 16. 22:07
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

jó nagy hülye vagy a felháborodásoddal.

azért nem nyomták meg mert a gyerek rekordkisérletet akart csinálni, és ők megengették neki. ha megnyomják a pirosat akkor nem csinálhatja meg.

te nézted volna 1 órán keresztül? nem.

amiért ment azt megkapta.

2011. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is: a srác mit gondolt, még ha tovább is jut, jövő héten mit fog bemutatni? 64 perc dekázást?


Másodszor: Természetesen a fiú tudása hatalmas, minden tiszteletem az övé.


Harmadszor: a műsor szerkesztőinek ki kellene kötni egy max. időtartamot, amíg egy produkció tarthat, így mindenki (zsűri, fellépő, szerkesztő, stb.) tudná, mire számíthat.

2011. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
HÜLYE VAGYOK DE JÓ NEKEM!!!!!!!! azt meg hogy legközelebb mit mutat hát oldja meg! azt tudom hogy rekord kísérlet volt de bárhol megcsinálhatta ahol ugyanennyien lássák....nem véletlen ment ebbe a műsorba! azért ment mint a többi!!!! de lehet hogy csak én vagyok ezzel a véleménnyel!
2011. ápr. 16. 22:21
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, csak te.
2011. ápr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
okkkkkkkkkkkkééééééééééééééééééééé
2011. ápr. 16. 22:46
 8/11 anonim ***** válasza:

a srác nem akart továbbjutni!!


csak azt akarta h nyilvánosságot kapjon a rekordkísérlet!

2011. ápr. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Istenem...:S De felhúzod magad! A fiú csak azt akarta, hogy szemtanúja legyen a rekordkísérletének, nem pedig továbbjutni. Különben is jobb, hogy kimentek a teremből, így legalább nem zavarták, csend volt, és mindenki jól járt. A zsűritagok megebédeltek, a többiek kinyújtóztatták végtagjaikat. Juci volt a legjobb, mikor kiment megnézni hol tart a srác.

"Ja, akkor még megiszok egy kávét." :D

2011. ápr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
aha! a juci meg akkor volt a kutyafasza
2011. ápr. 17. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!