Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak én vagyok ilyen síkhülye,...

Csak én vagyok ilyen síkhülye, hogy nem értem, mi alapján összesítenek a nagy duettben?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát a nézők, és a zsűri szavazatok alapján...

öm... és.. szóval... nem vagy egyedül :$ :D

2011. ápr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Hát szerintem igen, de biztos nem vagy síkhülye XD Szerintem Úgy összesítik a pontokat, hogy a zsűri pontszámai alapján van egy lista, és a nézők szavazatairól is van egy (mármint hogy ki hanyadik helyen áll) és az úgy összehasonlítják (összevonják vagy nem tudomXD) és kész 1 teljes lista XD Bocsi ha értelmetlenül írtam, de jobban nemtudtam XD
2011. ápr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A második válaszoló jót írt. Szerintem is így csinálják. Kijön egy ranglista a zsűri alapján, és kijön egy a szavazatok alapján. És azt összevonják, szerintem úgy, hogy összeadják a helyezéseket.

Pl. X és Y a zsűri szerint 2. lett, de a nézői szavazatok alapján 5. Ezt összeadják, az 7 pont.

és akkor van a P és Z páros, ők a zsűri szerint 1. lettek, a nézők szavazatai szerint 3. Ez összesen 4 pont. És így a többivel is, és kijön egy új sorrend, ahol az a legjobb, minél alacsonyabb ez a szám. Ha valahol egyenlőség van, akkor az kerül előrébb, akikre több nézői szavazat érkezett. Én valahogy így képzelem el.

2011. ápr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!